Neostrada i 3 komputery

Czytałem chyba wszystkie możliwe posty i porady, które się pojawiły, ale niestety żadne nie skutkują. Otóż, chce rozdzielić neostradę na 3 komputery, przez 2 sieciówki bez routera. Neostrada łączy się z kompem A przez usb, w którym są 2 karty sieciowe (jedna normalna, druga WiFi). Problem w tym, że głupie ICS z windowsa, nie umie udostępnić neo na 2 różne karty sieciowe. Próbowałem mostkować te 2 połączenia (LAN kabelkowy i bezprzewodowy) lecz nie da się udostępnić neo Mostkowi powstałemu w ten sposób. Za pomocą innych programów, typu WinRoute czy WinGate też się nie da, bo w ogóle nie wykrywają mi pozostałych komputerów, i zamulają jeszcze bardziej niż ICS. Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Dodam, że osobno podłączone komputery, działają bez problemu, lecz ja chce mieć internet na 3 jednocześnie...Próbowałem wpisywać adresy, bramy, DNSy, ale to nic nie daje...zawsze udostępnia tylko jednemu:(

Odpowiedzi: 2

To ograniczenie Windows, nie ominiesz. Kup router wifi z modemem adsl lub pomyśl o Linuksie( może być problem z wi-fi)
brtx
Dodano
09.08.2008 22:28:43
Router ADSL z LAN i WiFi to koszt ledwie 100 zł.
gusioo
Dodano
12.07.2008 21:35:08
Kuba_172
Dodano:
12.07.2008 15:40:07
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1