Neostrada - dziwny problem

witam moj problem przedstawia sie nastepująco. probowałem od miesiaca uruchomić na komputerze stacjonarnym zestaw neostrada 1Mbs niestety dioda ADSL caly czas migala , w centrum obslugi najpierw kazali mi czekac pozniej przyslali technikow ktorzy stwierdzili ze 1Mbs nie bedzie na mojej lini dzialal. zmieniono mi umowe na 512 ale dioda rowniez zachowywala sie tak samo migala i miga juz z miesiac. Dodam ze pol roku temu na tym samym kompie i lini mialem neo 512 na probe i wszystko smigalo jak szalone. przed wczoraj dzwonilem znow na pomoc techniczna i kazali nadal czekac na aktywacje czegos tam. czekam i czekam proboje setki razy sie łaczyc i dioda nadal miga i wyskakuje błąd 680. dzis cos mnie sklonilo zeby na laptopie zainstalowac neo. Zainstalowalem i uruchomilem neo bez zadnych problemow. podlaczylem spowrotem do stacjonarki i dioda jak migala tak miga. w laptopie mam usb 2.0 w stacjonarnym 1.0 ale to chyba nie przeszkoda tymbardziej ze pol rou temu neo smigaloo na tym kompie. sformatowalem dzis dysk zainstalowalem tylko neo ale problem pozostal dioda miga w nastpeujacy sposob. najpierw tak wolno pozniej coraz szybciej przez chwile gasnie i pozniej znowu i tak w kolo. wczoraj dioda chwilami swiecila siatlem ciaglym tak przez 10sek. nie wiem co mam robic myslalem ze format zalatwi sprawe. gniazda usb sa sprawne (chyba) bo rozne urzadzenia podlaczalem i wszystko dziala. sterowniki do VIA ktore sugerowano w zestawie zainstalowac zainstalowalem. na tym moja wiedza sie konczy. z gory dzieki za pomoc i sory ze tak dlugo ale dokladnie chcialem problem opisac.

Odpowiedzi: 0

mariush19
Dodano:
02.11.2007 14:38:58
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0