Need for Speed Hot Pursuit 2 :(

Proszę o pomoc: Przy uruchomieniu w/w gry pojawia się splash screen (ten źółty samochodzik:) )po czym wyrzuca mnie z powrotem na pulpit i nic ...
Tak się dzieje na moim XP+SP1 , Duron 600 , GFIIMX400 , 520 RAM , MB ECS K7VZA .
Dodam źe nie wyskakuje źaden extra komunikat , natomiast w logu systemowym dla aplikacji znajduję nastepujący wpis o błędzie :
" Nie moźna znaleźć opisu dla identyfikatora zdarzenia ( 0 ) w źródle ( ). Być moźe komputer lokalny nie ma wymaganych informacji rejestru lub plików DLL potrzebnych do wyświetlania komunikatów z komputera zdalnego. Moźesz uźyć flagi /AUXSOURCE= do pobrania tego opisu; więcej informacji moźna znaleźć w Pomocy i obsłudze technicznej. Następujące informacje są częścią zdarzenia: 7."
Czym to się "je" ??
Jeśli ktoś miał podobny przypadek i poradził sobie z nim proszę o podpowiedź.

Odpowiedzi: 7

mi tesz nie chciał chodzić nfs6 na sp1, zgrałem go na Virtual i wszystko hodziło git
roadrunner
Dodano
10.12.2002 14:59:05
Ja po zainstalowaniu SP1 właśnie pozbyłem się tych problemów... ale w grze Hitman2.

Gra NFS Hot Pursuit 2 chodzi u mnie dobrze zarówno teraz jak i przed zainstalowaniem SP1.

Wniosek prosty – ile komputerów tyle problemów !!! :)
Anonymous
Dodano
10.12.2002 00:15:14
Ja po zainstalowaniu SP1 właśnie pozbyłem się tych problemów... ale w grze Hitman2.

Gra NFS Hot Pursuit 2 chodzi u mnie dobrze zarówno teraz jak i przed zainstalowaniem SP1.

Wniosek prosty – ile komputerów tyle problemów !!! :)
Anonymous
Dodano
10.12.2002 00:15:14
Ja nie mam Sp1 i robi mi sie to samo! Cholery moźna dostać! Pomocy!
Pikuś
Dodano
04.12.2002 09:24:51
dzięki za podpowiedź tylko jak to zrobić technicznie , poniewaź instalowałem XP–ka z płytki na której był juź zintegrowany SP1 ( nawiasem mówiąc sam ją stworzyłem dokładnie wg opisów krąźących po necie) . Muszę dodać źe jest to pierwsza gra która odmówiła posłuszeństwa , tak więc moźe jest jakiś mniej brutalny sposób .... ??? :))
BogdanW
Dodano
04.12.2002 08:44:09
dzięki za podpowiedź tylko jak to zrobić technicznie , poniewaź instalowałem XP–ka z płytki na której był juź zintegrowany SP1 ( nawiasem mówiąc sam ją stworzyłem dokładnie wg opisów krąźących po necie) . Muszę dodać źe jest to pierwsza gra która odmówiła posłuszeństwa , tak więc moźe jest jakiś mniej brutalny sposób .... ??? :))
BogdanW
Dodano
04.12.2002 08:44:09
wywal sp1 i wtedy bedzie ci wszystko ok chodzic – przez przywracanie systemu....
B3T0N
Dodano
04.12.2002 01:38:59
BogdanW
Dodano:
04.12.2002 00:52:10
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1