Nazwa i pomysł

Simema prośba mam zamiar stworzyć jakąś ciekawą stronkę WWW ale nie wiem o czym :( nie mam pomysłu na początku myślałem źeby stworzyć servis o Xp,ale to nie ładnie tak małpować, więc czekam na wasze pomysły ...a i nie chodzi mi o strony, których w internecie jest setki tysięcy no wiecie stronki o humorze, gsm te dwa rodzaje wykluczone.Mozecie jeszcze podawać nazwy czyli pomysł na stronkę i odrazu nazwę z końcówką com.

Pozdro

Odpowiedzi: 20

blind–blind lubisz robić psikusne wynalazki :?: czy takie ogólne :?: bo to teź bedzie grało role
Zygo
Dodano
29.12.2003 18:42:50
ja proponuje MaCgayver :P albo "jak zrobic samolot z latawca" :wink:
gieras
Dodano
29.12.2003 18:37:47
gość:
Nie chcę mi sie logować więc pisze jako gość,Na jednym z For gdzie goszczą dosyć pomocni ludzie :wink: dałem taki sam topic i dostałem odpowiedź Kaźdy lubi majsterkować pomyślałem źe to świetny pomysł ,chociaź by dlatego źe robie sam fifki wodne,petardy,wulkany,rakiety,i róźnego typu pułapki w szkolnych kiblach..... :twisted: Ostatnio zrobiłem wyźutnie śnieźek oraz wagę wszystko z tego co miałem pod reką więc i zrobię stronę o majsterkowaniu,ale nie mam nazwy więc polegam na was.
No to czekam na w szczególności na pomysły pbartka i ZygoZ dwóch powodów
:arrow: pbartek ma nie jest sztywniakiem i ma poczucie humoru
:arrow: A Zygo to mądry człowiek tak jak i reszta uzytkowników forum nie licząc nakładki xp i jego drugiego wcielenia

Ps:Sorry za błędy pisze z e–maila a co do błędów kaźdy je popełnia
Ps2:Jestem na Ziółku wiec nie bierzcie tego do serca.

dziekuje za komplement :oops: :wink:
Tytuł stronki o majsterkowaniu :?: moźe jakiś majstesztyk albo złota rączka coś z niczego duźo moźna wymyślać jak chcesz jeszcze jakieś nazwy to pomysle :wink:
Zygo
Dodano
29.12.2003 18:29:49
gość:
Nie chcę mi sie logować więc pisze jako gość,Na jednym z For gdzie goszczą dosyć pomocni ludzie :wink: dałem taki sam topic i dostałem odpowiedź Kaźdy lubi majsterkować pomyślałem źe to świetny pomysł ,chociaź by dlatego źe robie sam fifki wodne,petardy,wulkany,rakiety,i róźnego typu pułapki w szkolnych kiblach..... :twisted: Ostatnio zrobiłem wyźutnie śnieźek oraz wagę wszystko z tego co miałem pod reką więc i zrobię stronę o majsterkowaniu,ale nie mam nazwy więc polegam na was.
No to czekam na w szczególności na pomysły pbartka i ZygoZ dwóch powodów
:arrow: pbartek ma nie jest sztywniakiem i ma poczucie humoru
:arrow: A Zygo to mądry człowiek tak jak i reszta uzytkowników forum nie licząc nakładki xp i jego drugiego wcielenia

Ps:Sorry za błędy pisze z e–maila a co do błędów kaźdy je popełnia
Ps2:Jestem na Ziółku wiec nie bierzcie tego do serca.

dziekuje za komplement :oops: :wink:
Tytuł stronki o majsterkowaniu :?: moźe jakiś majstesztyk albo złota rączka coś z niczego duźo moźna wymyślać jak chcesz jeszcze jakieś nazwy to pomysle :wink:
Zygo
Dodano
29.12.2003 18:29:49
zrobilem o klanie w medala. zalozylem nowy klan.(o tutaj moge zaprosic rekrutow bo ich szukamy zgloszenia na gg)ale jescze moja stronke wykanczam
zapodaj adres, bo równieź gram w medala namietnie :D :D :D
neo340
Dodano
29.12.2003 18:04:53
Kuba:
Jak ma sens szukanie tematyki, bo chcesz zrobić jakąmś strone. Najpierw chyba pojawia się pomysł, potem środek jak toten pomysł urzeczywistnić. Juź chyba o tym pisałem na Forum ale napisz jeszce raz: Moja mała siostra kupuje sobie zeszyt, a potem siedzi i myśli co w nim napisać. Ja kupuje zeszyt kiedy jest mi potrzebny. Z tobą jest tak samo.


O tym samym pisałem na samym początku tego topicu, tylko inaczej ubrałem to w słowa: :wink:

Taka stronka nie ma racji bytu. Czytając ksiązki o np. HTMLu nauczyłem się, źe najpierw jest projekt (co chcę zrobic), a dopiero potem wiedza i narzędzia, za pomoca którym dokonał ozywienia planów. Nie odwrotnie – bo to bez sensu.
Pawek
Dodano
29.12.2003 14:12:10
Jak ma sens szukanie tematyki, bo chcesz zrobić jakąmś strone. Najpierw chyba pojawia się pomysł, potem środek jak toten pomysł urzeczywistnić. Juź chyba o tym pisałem na Forum ale napisz jeszce raz: Moja mała siostra kupuje sobie zeszyt, a potem siedzi i myśli co w nim napisać. Ja kupuje zeszyt kiedy jest mi potrzebny. Z tobą jest tak samo.
Anonymous
Dodano
29.12.2003 11:45:37
blind–blind:
No dobr aprace na dstrona trwają a pomysłow na nazwę nie ma wiec zwracam sie do was z prośbą.


tesh statnio mi sie zachciało strony robić i nawet zrobiłem mozna powiedzieć dwie. a zachcialo mi si z nudow. i nie wiedzilaem o czym zrobicc najpierw chcialem o torrencie ale pozniej zrobilem o klanie w medala. zalozylem nowy klan.(o tutaj moge zaprosic rekrutow bo ich szukamy zgloszenia na gg)ale jescze moja stronke wykanczam
pbartek
Dodano
29.12.2003 11:44:59
blind–blind:
No dobr aprace na dstrona trwają a pomysłow na nazwę nie ma wiec zwracam sie do was z prośbą.
musisz sam wymyslic jaka stronie chcesz, do jakiej masz materialy i jakie tematy cie interesuja.
gieras
Dodano
29.12.2003 09:39:09
No dobr aprace na dstrona trwają a pomysłow na nazwę nie ma wiec zwracam sie do was z prośbą.
blind–blind
Dodano
29.12.2003 01:29:57
Pawek:
O obrazie mowy być niemoźe, jednak jasnowidz z Ciebie kiepski...

JA tak ogólnie o przydatności wiekszości postów w tym topicu. Poza tym – po co ten CAPS–LOCK :?: :?

dobr, dobr asorry za capsa zamknjmy sie juz bo szkoda pamieci forum i naszej znajomości Pawek
pbartek
Dodano
28.12.2003 23:10:36
O obrazie mowy być niemoźe, jednak jasnowidz z Ciebie kiepski...

JA tak ogólnie o przydatności wiekszości postów w tym topicu. Poza tym – po co ten CAPS–LOCK :?: :?
Pawek
Dodano
28.12.2003 21:38:46
Pawek:
No i zatopiliście kolejny topic... :(


jak to zatopilismy, zwroc uwage na posty innych a nie na jeden maly post skormnego bartka. a to ze mu poradzilem w formie humorystycznej wypowidzi to juz nie twoja sprawa. doradzilem mu tak jak ja bym zrobil.

p.s. bez obrazy heh i dzęki za dobre słówka
pbartek
Dodano
28.12.2003 21:17:14
Nie chcę mi sie logować więc pisze jako gość,Na jednym z For gdzie goszczą dosyć pomocni ludzie :wink: dałem taki sam topic i dostałem odpowiedź Kaźdy lubi majsterkować pomyślałem źe to świetny pomysł ,chociaź by dlatego źe robie sam fifki wodne,petardy,wulkany,rakiety,i róźnego typu pułapki w szkolnych kiblach..... :twisted: Ostatnio zrobiłem wyźutnie śnieźek oraz wagę wszystko z tego co miałem pod reką więc i zrobię stronę o majsterkowaniu,ale nie mam nazwy więc polegam na was.
No to czekam na w szczególności na pomysły pbartka i ZygoZ dwóch powodów
:arrow: pbartek ma nie jest sztywniakiem i ma poczucie humoru
:arrow: A Zygo to mądry człowiek tak jak i reszta uzytkowników forum nie licząc nakładki xp i jego drugiego wcielenia

Ps:Sorry za błędy pisze z e–maila a co do błędów kaźdy je popełnia
Ps2:Jestem na Ziółku wiec nie bierzcie tego do serca.
Anonymous
Dodano
28.12.2003 21:00:18
No i zatopiliście kolejny topic... :(
Pawek
Dodano
28.12.2003 20:25:31
ZROB SE NP O TORRENCIE ALBO WAREZIE BEDE MIAL SKAD GRY SCIAGAC I SPRZEDAWAC NIELAEGALNIE NA GIELDZIE SAMOCHODOWEJ W LODZI KOLO BUDKI Z LODAMI :wink:
pbartek
Dodano
28.12.2003 20:12:54
ZROB SE NP O TORRENCIE ALBO WAREZIE BEDE MIAL SKAD GRY SCIAGAC I SPRZEDAWAC NIELAEGALNIE NA GIELDZIE SAMOCHODOWEJ W LODZI KOLO BUDKI Z LODAMI :wink:
pbartek
Dodano
28.12.2003 20:12:54
Zrób z tym co cie interesuje np.zioło, laski, kompy, jakaś gra, albo odgapic się pomysłem od kogoś innego :wink:
Zygo
Dodano
28.12.2003 20:07:57
neo340:
ja bym ci blind–blind zaproponował stworzenie stronki internetowej o tematyce fizyki jądrowej, wiesz rozszczepianie jądra, akcelerator atomowy i takie tam... :lol: :lol: :lol:


Albo coś o technikach pisania postów na forach internetowych łącznie z poradami co do ich treści i tematów :mrgreen:
Gagman
Dodano
28.12.2003 19:58:29
ja bym ci blind–blind zaproponował stworzenie stronki internetowej o tematyce fizyki jądrowej, wiesz rozszczepianie jądra, akcelerator atomowy i takie tam... :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
28.12.2003 19:50:13
blind–blind
Dodano:
28.12.2003 17:37:08
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2