nazwa forum, zakladanie nowego forum

witam chcialbym sie od was dowiedziec jak mozna nazwac swoje forum,forum te ma dotyczyc sytemow operacyjnych,bezpieczenstwa,programow,sterownikow do sprzetu pc,i takie tam inne,szukam jakies ciekawj nazwy,ale zbytnio mi do glowy cos nic nie przychodzi,bardzo byl bym wdzieczny za pomoc,dzienkuje.

Odpowiedzi: 7

dymeq:
Wystarczy pomyśleć.
(...)
IT Forum.
Tośta wymyślały :P .
To "IT" to pewnie od Istne Trollisko ? :mrgreen:
EL NINO
Dodano
28.04.2006 11:28:29
Hmmmmmmmm... Wystarczy pomyśleć. My swoje z kumplami nazwaliśmy IT Forum.
dymeq
Dodano
27.04.2006 17:53:51
Dwie kwestie :
1. http://pl.wikipedia.org/wiki/Flood_%28informatyka%29 – link mi sie spodoabał.
2. Czy ja cokolwiek napisłąem o Twoim forum ? Wydawało mi się, źe tylko – zgodnie z tym o co prosiłeś – nazwę zaproponowałem. tylę ,ze w dwóch wersjach. Nioe dorabiaj więc tego vczego w moim poscie nie ma bo wyjdzie, źe jeszcze i przymiotnik "bajkopisarskie" do nazwy przyjdzie Ci dopisać.


PS.
Z innymi avatarami moze nie wyskakuj, bo jeszcze się wyda ile razy uźyty przez ciebie był 'cięźszy" od normy.
Rebe
Dodano
25.04.2006 22:09:40
adik154:
nazwa forum to sprawa gustu autora/właściciela. Jako źe o gustach się nie rozmawia to twoje pytanie bez echa pozostać moźe, lub wywoła lawinę bezsensownych postów z rzeszą róźnorodnych nazw. Rusz głową, myślenie nie boli.


zgadza sie myslenie nie boli,mam swoich pare propozycji ale ja sie zapytalem tylko o nazwe przeciez swojego forum tutaj go nie preferuje,dzienki za odp,co do bezsensownych postów mysle ze takich nie bendzie.
jaeo
Dodano
25.04.2006 21:52:45
Rebe:
"Kolejne forum jakich tysiące w iseci" wydaje się być nazwą spełniająca wymagania. jeźeli jednak uwaźasz, źe jest ona zbyt mało precyzyjna to dalszy jej ciąg brzmieć powinien "załoźone przez uzytkownika, który na forum cpx miał w dupie normy związane z avatarem i dlatego został go pozbawiony".


mysle Rebe ze sie mylisz skoro twierdzisz ze moje forum moze byc do kitu,co avataru czy kazdy uzytkownik tego forum spelnia jego normy,cos mi sie zdaje ze nie.
jaeo
Dodano
25.04.2006 21:46:48
nazwa forum to sprawa gustu autora/właściciela. Jako źe o gustach się nie rozmawia to twoje pytanie bez echa pozostać moźe, lub wywoła lawinę bezsensownych postów z rzeszą róźnorodnych nazw. Rusz głową, myślenie nie boli.
adik154
Dodano
25.04.2006 21:29:50
"Kolejne forum jakich tysiące w iseci" wydaje się być nazwą spełniająca wymagania. jeźeli jednak uwaźasz, źe jest ona zbyt mało precyzyjna to dalszy jej ciąg brzmieć powinien "załoźone przez uzytkownika, który na forum cpx miał w dupie normy związane z avatarem i dlatego został go pozbawiony".
Rebe
Dodano
25.04.2006 21:23:04
jaeo
Dodano:
25.04.2006 21:14:20
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1