Naprawianie archiwum WinRara

Witam,
1.mam problem mam archiwum WinRara nagrane na pytę okazało się zę płyta jest uszkodzona(wcześniej działała).Próbowa Proboałem ją przywrócić p
Programem bad copy ale to nic nie dało. Próbowałem też naprawić archiwum winRAREM, ALE PISZE ZE ARCHIWUM JEST PUSTE MIMO ZE ZAJMUJE 700MB NA DYSKU. No i mam poytanieczy da się to jakoś odzyskać? Płytę napęd czyta normalnie, ale archiwum juz nie chce
2.Mam nagrywarkę Cd-R Hl-DT-ST CD-RW GCE-8524B
 Komputer normalnie ją rozpoznaje ale ona nie czyta ani nie nagrywa płyt. chociarz działała i tu tez nie wiemn co moze byc nie tak.Próbowałem ja odinstalowac 
i zainstalowac albo sterowniki zmienic , biosu nowego nie ma do tego modeluProszę więc o pomoc

Odpowiedzi: 1

1.Możesz spróbować skopiować i odtworzyć archiwum przy użyciu innego napędu. Byćmoże ten "inny napęd" sobie poradzi.
2.Co do drugiego problemu to odinstaluj w menadżerze urządzem kontroler tego napędu i uruchom komputer ponownie. Jeśli to nie przyniesie rezultatu zmień taśmę sygnąłową i ewentualnie wtyczkę zasilającą. W ostateczności przeprowadzić test na innym kompyterze
Focus
Dodano
25.08.2006 23:18:49
  • D@m!an 16.09.2006 22:17:02

    Odwlekałem to no ale miałem problemy z sysytemem wiec zrobilem format i przy okazji zmieniłem taśme. Próbowałem z nową taśmą a pożniej przemieniłem taśme z drugiego napedu, ktory dziala na starej tasmie z owej nagrywarki. nic to nie dało. nie dopisywalem tez tak dlugo bo milem chwilowy brak inetrnetu

D@m!an
Dodano:
22.08.2006 22:11:54
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1