Najlepszy przyjaciel człowieka – Pies

Dzisiaj gdy pszyszedłem ze szkoły dowiedziałem się , źe mój pies nie źyje. Dla mnie był najlepszym przyjacielem, niebyło dnia, w którym bym się z niego nie śmiał, zawsze był śmieszny i kochający na krok mnie nie odstępował miał 6 miesięcy, mieliśmy plany na przyszłość a on juź............................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odpowiedzi: 17

Ok, ok, opowiem ze szczegółami 8)
Moja mama poszła z psem do Biedronki (mnie w tym czasie nie było w mieście), wraca za 15 min, a psa nie ma. Pies stary, ślepy 13 letni mały pudel, wiec raczej nie stawiał oporu przy porwaniu. Mama szukała, pytała ludzi i nic nikt nie widział i nie słyszał. Zastawiła nr tel w sklepie i okolicznych sklepach i zglosila sprawe na policji. Po 2 dniach zadzwoniła babka z biedronki, źe ktoś z takim psem przyszedł. No to mama poleciała do niego i widzi babe, całkowicie nawaloną i trzyma psa na smyczy. No to ją opieprzyła na cały sklep, ale baba w zaparte szła, źe to jej pies, źe sobie go z Krakowa przywiozła i go nie odda. I weź tu sie drocz z taką cała w tatuaźach z podbitym okiem, nie wiadomo do czego jest zdolna :lol: Ale naszczęscie w sklepie był akurat sąsiad z bloku i podszedł do mamy, a tu z nienacka wyskakuje koleś od tej baby, tez nadziobany w 3 dupy, akurat wino kupował.. i juź awantura na cały sklep. No to mama chyc za komórke i dzwoni na policje, tam gdzie zgłaszała, źeby przyjechali szybko pod Biedronke. Żule myśleli, źe to ściema i dalej sie awanturowali źe nie oddadzą. Policja jak zwykle sie nie streszczała chodź miała 2 min drogi. Mama drugi raz zadzwoniła, źeby się pośpieszyli, to dopiero źule zmiękli, oddali psa i uciekli. Policja przyjechała, zapytała się czy mama wnosi o ściganie (wniosła), po czym pojechali ich szukać, no i znaleźli, bo tacy na bani nie daleko mogli ucieć. Okazało się, źe juz byli poszukiwani przez policje za inne przestępstwa. I tak sie skończyła ich przygoda z wolnością :lol: A pies uratowany :wink:
fije
Dodano
19.12.2004 23:55:46
I co tak bez niczego odeszłeś :?: Gdyby mi tak zwędzili mojego psiaka a potem z nim szli to nie odpowiadam za swoje czyny. Z takimi menelami to nie ma co odrazu cza im pokazać a jak nie odrazu to przy okazji. Nauczka na przyszłość bo moźliwe źe jeszcze komuś zwędzą psa.
Zygo
Dodano
19.12.2004 23:27:41
fije:
Więc nie uwiązujcie nigdy psów pod sklepem!!!
Ty nie gadaj ze Ci psa rabneli. Rabneli Ci jakiegos kurna gamonia :mrgreen: :mrgreen: ..
EL NINO
Dodano
19.12.2004 23:27:01
Znam ten ból chłopaki, teź ostatnio straciłem psa, bo mi jakieś menele z pod Biedronki zarąbali. Ale po paru dniach się odnalazł, bo menele przyszli z nim do Biedronki po wino, niechceli oddać, ale w końcu oddali. Więc nie uwiązujcie nigdy psów pod sklepem!!!
fije
Dodano
19.12.2004 21:22:02
Moj pierwszy pisek (suczka) odeszla w 2 tyg. wakacji. Musielm ja uspic bo juz niemoglem patrzec jak sie meczyla :cry: Ale juz mam nową i niestety snowu pobojowisko w domq. Jednak nie zastapi mi 1 pieska
Ukey
Dodano
18.12.2004 19:46:35
damipl:

Do moderatorów: utwór ma tylko 5kb i jest w formacie mid, a trwa 40s. – to nawszelki wypadek jak byście chcieli to usunąć. :wink:


Jak byś zgadł! Właśenie chiałęm to zrobić bo myślałem, źe ktoś ma w podpisie, no ale jak to tylko w jednym poście jest...
Kuba
Dodano
18.12.2004 15:02:35
tak trudno jest podejrzec jego post i wyciagnac link ? http://www.parafia.bozecialo.siedlce.opoka.org.pl//muzyka/jezuszw.mid
gieras
Dodano
18.12.2004 14:47:29
Damipl wyslij mi tą muzyczke:) przyjemna jest cholera jasna:) Jak mi suczka .. to sobie ją włacze ..
Siemano
Dodano
18.12.2004 12:30:50
Damipl muzyczka daje zarąbisty klimat Aligator juź poprawiłem błęda :wink:
Zygo
Dodano
25.09.2003 22:55:05
dzięki Damipl Juź mi lepiej.
pbartek
Dodano
25.09.2003 21:55:55
Przykro mi teź. Pamiętam dokładnie jak to mój pies odszedł z tego świata :cry: :cry: :cry:
Aby nadać tematowi klimat ( :wink: ) muzyczka w tle.

Do moderatorów: utwór ma tylko 5kb i jest w formacie mid, a trwa 40s. – to nawszelki wypadek jak byście chcieli to usunąć. :wink:

Update:
Proszę nie cytować mojej wypowiedzi, poniewaź wtedy muzyczka będzie grać podwójnie :wink:
damipl
Dodano
25.09.2003 21:43:10
Zygo:
:( Przykro mi trzymaj się stary
niech piesek spoczywa w pokoju :( :cry: :cry:

Oj kolego Zygo a w którym to pokoju ma spoczywać :?:

TAK ma być: NIech spoczywa w spokoju.
aligator
Dodano
24.09.2003 23:55:02
:( Przykro mi trzymaj się stary
niech piesek spoczywa w spokoju :( :cry: :cry:
Zygo
Dodano
24.09.2003 23:46:08
Jak sie przyzwyczailes to kup nowego.
theboss78
Dodano
24.09.2003 17:22:00
i nie wiem co teraz zrobić, ja chce o tym zapomnieć a on mi się przypomina na kźdym kroku. Jak zapomnieć, kupić nowego i teź będzie mnie kochał ? Czy juź źadnego psa w moim źyciu?
pbartek
Dodano
24.09.2003 11:15:30
Witam.
Przykro mi pbartek. Ja teź mam 2 psy i kota i takźe nie wyobraźam sobie dnia bez nich......
kwladarz
Dodano
23.09.2003 23:21:53
No to trzeba na forum oglosic trzydniowa zalobe.



Od dzisiaj do czwartku zadnych smichow kurna :evil: .
EL NINO
Dodano
23.09.2003 19:54:33
pbartek
Dodano:
23.09.2003 19:46:42
Komentarzy:
17
Strona 1 / 1