najlepszy firewall

jaki jest najlepszy firewall dla XP?

Odpowiedzi: 9

Zupełnie niedawno przetestowałem firewall BlackICE PF 3.5.Oto uwagi:

1/wygenerowany błąd do Microsoftu
2/brak visual tracerta
3/marny wygląd panelu,
4/brak stopniowania zabezpieczenia[suwak] oraz STOP PF .
5/bardzo dobra skuteczność na poziomie NIS 2003
6/dość intuicyjny ustaw

Pozdrawiam. :D
tire
Dodano
20.07.2003 14:31:57
EL NINO:
Sie naklikalo :wink: .


Ano jakiś błąd Forum. :!:
Podczas wysyłania odpowiedzi – strona wygasa.Kilka prób – a tu efekt kilku postów.
Usunąłem wszystkie,prócz jednego :D :D

Pozdrawiam :wink: :)
tire
Dodano
19.07.2003 22:15:02
Sie naklikalo :wink: .
EL NINO
Dodano
19.07.2003 21:23:50
To jest sprawa dyskusyjna...
Norton PF lub NIS 2003 straszyć będą alarmami gdyź jest to jednak kwestią ustawień.
Spowalnianie systemu przez "kombajn" zwany Norton PF 2003 jest naturalną konsekwencją nadopiekuńczości firewall`a.On po prostu dba o swego "Pana".Jak dobry wilczur.
NPF zatem nie jest polecany do słabych kompów a wymagania instalacyjne tejźe aplikacji są jasno określone w dokumentacji tech.NPF lub na www.symantec.com.pl
U mnie NIS 2003 ,choć bardzo skuteczny , nie spowalnia komputera w widoczny dla oka sposób.

A o Kerio Personal Firewall i Tiny PF zawsze będę pamiętał,bo to pierwsze PF z jakimi rozpocząłem swoją przygodę z Internetem.Wspomnienia sa bardzo sympatyczne a programy te uchroniły nieraz moją d....

Pozdrawiam. :D
tire
Dodano
19.07.2003 21:13:05
To jest sprawa dyskusyjna...
Norton PF lub NIS 2003 straszyć będą alarmami gdyź jest to jednak kwestią ustawień.
Spowalnianie systemu przez "kombajn" zwany Norton PF 2003 jest naturalną konsekwencją nadopiekuńczości firewall`a.On po prostu dba o swego "Pana".Jak dobry wilczur.
NPF zatem nie jest polecany do słabych kompów a wymagania instalacyjne tejźe aplikacji są jasno określone w dokumentacji tech.NPF lub na www.symantec.com.pl
U mnie NIS 2003 ,choć bardzo skuteczny , nie spowalnia komputera w widoczny dla oka sposób.

A o Kerio Personal Firewall i Tiny PF zawsze będę pamiętał,bo to pierwsze PF z jakimi rozpocząłem swoją przygodę z Internetem.Wspomnienia sa bardzo sympatyczne a programy te uchroniły nieraz moją d....

Pozdrawiam. :D
tire
Dodano
19.07.2003 21:13:05
Witam

Nie polecam nikomu produktu Nortona. Strasznie spowalnia system oraz bardzo często straszy nas atakami, których tak naprawdę nie ma. Do zastosowań domowych najlepiej sprawdza się Kerio Personal Firewall. Jest darmowy, lekki i moim zdaniem 100x lepszy od wspomnianego Nortona. Oprócz tego jest darmowy w przeciwieństwie do NPF 2003.

Pozdrawiam
Ramius
Dodano
19.07.2003 20:35:43
Choć Kerio PF jest w części uźywany przez Armię USA, to organizacje rządowe USA uźywają Nortona.

8)
tire
Dodano
17.07.2003 20:01:53
tire:
Kaźdy zgodny z tym systemem,najlepiej posiadający certyfikowanie Micrososftu na XP,za który jesteś w stanie wydać taką ilość pieniędzy,na ile załuguje twój komputer...
Ja typuję Norton Personal Firewall oraz Sygate Personal Firewall Pro.
W odwodzie:McAfeePF i Kerio PF 4.

Pozdrawiam :)

PS:Pytanie bardzo ogólnikowe i takaź odpowiedź :lol:

Ja teź polecam Norton Personal Firewall. Wiele osób go uźywa i ja teź. :)
damipl
Dodano
17.07.2003 14:19:30
Kaźdy zgodny z tym systemem,najlepiej posiadający certyfikowanie Micrososftu na XP,za który jesteś w stanie wydać taką ilość pieniędzy,na ile załuguje twój komputer...
Ja typuję Norton Personal Firewall 2003 oraz Sygate Personal Firewall 5 Pro.
W odwodzie:
Outpost PF 2 PRO,
McAfeePF
i Kerio PF 4.

Pozdrawiam :)

PS:Pytanie bardzo ogólnikowe i takaź odpowiedź
:wink:
tire
Dodano
17.07.2003 14:00:59
abcd
Dodano:
17.07.2003 13:45:55
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1