Najgorszy Windows.

Typujcie najgorszą windę
Ciekawe która wygra :D
Według mnie najgorszy jest Windows Me

Odpowiedzi: 20

ja moźe powiem tak – robiłem sobie system z ME na XP, coby danych nie stracić, kpiowałem z C na D plik wielkości 3,5 GB, co w ME zajęło 29 min. Zrobiłem sobie system, XP, i następnie w drugą stronę ten sam plik kopiowałem, tzn z D na C, i nagle zdziwko, plik kopiował się 8 min. To chyba przemawia za XP ??. Poza tym jak miałem ME to mi sie wieszał, czego w XP nie miałem, piszę "miałem" bo teraz mam win 2003, i ten dopiero jest szybki i stabilny :lol: :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
18.12.2003 14:37:09
ME u mnie jak juz gdzie tam napisalem rulezowal i wierze Ci longi ze nie masz BSOD, bo ja tez nie mialem (zwisy to juz inna sparwa :D).

Jednak trzeba przyznac ze XP to sie udal M$ niepospolicie, fakt dziurawy... ale co tam i tak uwazam ze to najlepszy Win!
Nie umiejszajac ME – lepszy tez od niego (pod kazdym wzgledem)

Pozdr.
brtx
Dodano
18.12.2003 12:42:27
ale co mnie jakiś xp ?? kazdy ma prawo do swojego glosu wiec sie wypowiedziałem ,a ze wam stwarza Me to nie znaczy ze wiecie napewno ze mi tez ,jest tak czy nie pomyslcie
Longi
Dodano
18.12.2003 00:57:31
Longi przyjmij wreszcie do wiadomości ,źe przy XPpro kaźda starsza winda wysiada. Zainstaluj sobie i zobacz.
piotreklord
Dodano
17.12.2003 21:16:32
No i macie zonka hehe nie mam zadnych natarczywych monitów niebieskich ani zzielonych itp ,a i
A jak się zawieszą tobie więcej niź 3 progrosy na raz to me shit gówno zdziała. Na xpeku ctrl+alt+delete i po kłopocie. A me się tylko nadaje do resetu
a co na Me nie działa ??haha ,ty chyba w zyciu nie miałeś Me bo nie wiesz o czym mowisz a masz swietne programy jak Ci sie wieszaja i to 3 naraz no albo swietny sytem :lol: tak dla Twojej wiadomosci to restore nie mam :P
Longi
Dodano
17.12.2003 20:07:25
Longi:
hahahahaha nie no padne ze smiechu niebieskie monity w Me buahahah chyba na mozg padliscie miałem 98 potem 98 druga edycje i w miedzy czasie nasłuchałem sie jaki to nie dobry jest Me ,potem jakoś ktoś mnie namowił zeby jednak zainstalować Me i wielcie co mam od roku i ani jendnego monita nie widziałem ciekawe co ?? jedyny monit to jak słucham np plytki i w czasie odtwazania ja wyciagne ,ale to chyb anormalne buahahaha sprobojcie tak na xp wesołych swiat :P


Miałem Me ponad rok, system moim zdaniem odrobine lepszy od 98,(pod warunkiem źe dbało się o niego),ale tak samo dziurawy.
Raczej mnie nie przekonasz źe od roku nie miałeś blue screena.
No, chyba źe nic nie instalujesz :twisted: .
Nawet na Xp,który jest świetnym i stabilnym systemem ,pojawia się od czasu do czasu jakiś błąd.
MarcinX
Dodano
17.12.2003 18:45:41
Popieram.Me to jedna wielka pomylka pana Billa.Ja tam na swoim xp niewidzialem bledow a jak sie zdarzyl zwis kursora to 3 magiczne klawisze i po klopocie.XP Rulezz.
theboss78
Dodano
17.12.2003 16:33:53
buahahahaha..... no włoźe i wyciągne płytkę zapuszcze muze i co? wyświetli się okienko źe mam włoźyć płyte. A jak się zawieszą tobie więcej niź 3 progrosy na raz to me shit gówno zdziała. Na xpeku ctrl+alt+delete i po kłopocie. A me się tylko nadaje do resetu. A i me to staaary winda 98 z nowymi ikonkami i z system restore :lol:
Lezio111
Dodano
17.12.2003 14:37:33
hahahahaha nie no padne ze smiechu niebieskie monity w Me buahahah chyba na mozg padliscie miałem 98 potem 98 druga edycje i w miedzy czasie nasłuchałem sie jaki to nie dobry jest Me ,potem jakoś ktoś mnie namowił zeby jednak zainstalować Me i wielcie co mam od roku i ani jendnego monita nie widziałem ciekawe co ?? jedyny monit to jak słucham np plytki i w czasie odtwazania ja wyciagne ,ale to chyb anormalne buahahaha sprobojcie tak na xp wesołych swiat :P
Longi
Dodano
17.12.2003 13:37:31
I na Xp pro chyba jush się zatrzymam .Bardzo stabilny , jeshcze mi się nie zawiesił , prócz małych problemów z uruchamianiem i LAN .
spróbuj win 2003 serwer, przystosuj do uźytku jako stacje roboczą, polecam.
A mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym Róźni się Home od Pro???
było na forum, nawet niedawno, poszukaj, wszystkie róznice wymienione. :D :D :D
neo340
Dodano
12.12.2003 21:00:26
W98 :arrow: SE :arrow: XP Pro .
I na Xp pro chyba jush się zatrzymam .Bardzo stabilny , jeshcze mi się nie zawiesił , prócz małych problemów z uruchamianiem i LAN .
A mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym Róźni się Home od Pro??? Bo tego pierwszego nie miałem ,a ciekawi mnie jak to moźliwe ,źe jest duźo gorshy od pro! Zawsze myślałem ,źe MS wypuścił dwa dodając do Pro kilka bardziej zaawansowanych funkcji itd.

P.S a najgorshy ===> 98 (ten pierwszy)!!! Shit jakich mało!!!
piotreklord
Dodano
12.12.2003 19:34:23
Lezio111:
Chociaźby to źe jest dziurawy jak sito :mrgreen:

Kaźdy windows jest dziurawy jak sito :wink: :lol:
PgX
Dodano
12.12.2003 18:57:05
Tak, winda NT 4.0 była pirwszą która była zbudowana całkowicie od początku. Nowa architektura 32 bitowa, aź do windy w2k były szczątki systemu 16 bitowego!. Dlatego jest niezgodność niektórych gier i progrosów (pisane pod 16 bit). I to jest wina programistów. I teraz 60% ludzi pisze źe winda 2k, xp czy 2003 rox, bo nie chodzą im gierki czy jakieś stare progrosy. A jest w odwrotności. Linux teź był pisany pod 32 bity od razu (ni pisze o wczesnych odmianach unixa z lat 50–60) i przez to niemal 100% chodzi stuffu na kaźdej platwormie linuxowej. I programiści nie poszli na łatwizne– zaczeli od 32 a nie na 16 bit. A na winde nadal dostaniemy soft z 16 wnętrzem :x . Sprawa pójdzie do produ jak zacznie się rozpowszechniać 64 bit w domu. NArazie tylko jest xp i w2k3 na tą platworme.

WINDOWS NT 4.0 RULEZZZZZ :D
Lezio111
Dodano
12.12.2003 17:57:06
PgX:
A co takiego Xp ma z windowsa Me :?: Ja tam szczególnych podobieństw nie wide :wink:



Poza paroma wizualnymi i dziurami jak kolega pisał wcześniej..
Windows xp pierwszy 32 bitowy system operacyjny dla zwykłego uzytkownika po tylu latach..!!!

A pierwszy 32 bitowy Microsftu system 32 to NT 4.0 wydany w 1996 roku tyle tylko zę większość gier nie chodziła na tym systemie.. System ten był przeznaczony dla firm jako serwerowy !!
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
12.12.2003 17:32:56
Chociaźby to źe jest dziurawy jak sito :mrgreen:
Lezio111
Dodano
12.12.2003 16:43:33
A co takiego Xp ma z windowsa Me :?: Ja tam szczególnych podobieństw nie wide :wink:
PgX
Dodano
12.12.2003 16:27:50
Winda NT 4.0 biła w windach 95–98se na wydajność i stabilność. Bezpieczny, system ala w95. On był definytywnie nie przeznaczony do gier(brak plug and play, dirext najwiekszy bodajrze 3.1., ale miał ntfs, fata16, i zajebista stabilność). Winda 2000 była mieszanką NT4.0 i W98 a xp mieszanką Me I w2k. A Me to w98 wersja 1 w innym opakowaniu :lol:
Lezio111
Dodano
12.12.2003 16:25:47
Ludzie największym bublem w dziejach microsoftu był WIndows 98 Pierwsze Wydanie Do czego sam MS sie przyznał ..!! dlatego teź wydano szybko Win 98 SE..
Ludzie po zachwycie jak tu co poniektórzy piszą win 98 szybciutko powracali do win95 OSR2b(duźo lepszy od tego win98) bo na niektórych baa nowych wtedy kompach nie dało się pracować..!!(pod system win98)

Panowie Windows 3,11 zasadniczo napisany pod komputery z rodziny 386 i 486.. I na te czasy chodził w miarę stabilnie.!!! Pamiętać nalezy źe to była nakladka .!! I aby zainstalować 3, 11 to trza było mieć DOS–a . Czyli nie był to system operacyjny jak win 9x
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
02.12.2003 15:39:39
Ludzie ja was nie rozumiem
mam jakąś fenomenalną wersję ME??
nie widziałem blue screena od roku!!
a ME mam od kąd wyszedł
ja głosowałem na słabszy od 95 do nie ma paska wrr
straszna obsługa (męczyłe sie troche na takim)
ME mi sie nie wiesza, wszystkie gierki mi działają i jest ok.
miałbym XP PRO (jakiś czas miałem) ale kilka progsów mi nie diałało (tzn. działało ale nie do końca)i kilka gier nie działało.

ME for EVER :mrgreen:
grzesiek1711
Dodano
01.12.2003 17:41:30
osobiście jeźeli zainstaluję longhorna to tylko z ciekawości, bo jak narazie wynika z informacji to on się róźni jedynie wyglądem, ma lepsze wodotryski, mnie osobiście one nie są potrzebne bo nawet w xp mam wszystkie wyłączone. Myślę źe dopiero blackkomb to będzie przełom jak win 98, i wtedy się dopiero obada sprawę, czy korzystać z niego czy nie, na wypowiedzi jeszcze zawcześnie :D :D
neo340
Dodano
30.11.2003 15:02:47
PgX
Dodano:
27.05.2003 22:44:15
Komentarzy:
20
Strona 1 / 4