Nagrywarka POMOCY !!

Mam laptopa ASUS A3HF.Jest w nim nagrywarka DVD.I nie miałem z nią problemów do wczoraj.Kupiłęm czyste płyty DVD po 1,20 zł ale laptop wogóle ich nie widział i myślałem ze to wina płyt więc kupiłem lepsze płyty po 2 zł ale jest to samo...Nagrywarka chwile pobuczy i na tym sie konczy.Nie wiem w czym rzecz ? Płyty CD na któych jest coś nagrane czyta normalnie,z DVD jest to samo.Problemy są tylko z czystymi płytami DVD...Nie chce oddawac laptopa do serwisu bobęde miał 3 miesiące z głowy.POMOCY !! Zauważyeęm ze czasem po włączeniu NERO, program nie widzi nagrywarki...Plyty jakie wypróbowywałem to Omega i Media Store

Odpowiedzi: 3

Przywracanie systemu moze cos da. Cofnij do tego momentu gdy dzialalo (o ile jest taka mozliwosc)
Ukey
Dodano
26.06.2007 19:43:59
Virusa raczej nie ma bo 3 dni temu robiłem skan systemu.Ostatnio instalowałem sterowniki do karty graficznej i moze to coś zepsuło ? Juz sam nie wiem.Własnie znalazłem płyte czyszczącą napęd i za kilkanascie minut sie okaze czy to coś pomogło...Nie wiem gdzie znaleźć uaktualnienie biosu.BO an stronie Asusa nie widze biosu do swojego laptopa...Mój model to A3HF
misiek1899
Dodano
26.06.2007 19:26:02
dosc trudno powiedziec co sie moglo stac. Mi Vista dosc czesto odlaczna nagrywarke (po restarcie jest ok). Moze jakies sterowniki sie tylko odinstalowały? Nagrywarka byla czyszczona? Wirusa niema?
Ukey
Dodano
26.06.2007 19:15:16
misiek1899
Dodano:
26.06.2007 18:40:47
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1