Nabór do redakcji portalu o tematyce komputerowej

Zapraszamy Cię do wstąpienia w szeregi naszej redakcji! Gwarantujemy Ci ogromną satysfakcję z pracy oraz moźliwość rozwoju zainteresowań. Dzięki publikowaniu treści Twojego autorstwa na łamach PC Centre, juź teraz będziesz nabywał(a) doświadczenie, które w przyszłości moźe zaprocentować. Koszmary, które będą nierozłączną częścią Twoich snów po przyłączeniu się do nas, sprawią, źe praca będzie świetną wymówką, aby nie kłaść się do spania

Chciał(a)byś dzielić się z internautami swoją wiedzą i opiniami na temat sprzętu komputerowego? Uwaźasz się za dobrego recenzenta gier i oprogramowania? Ciekawią Cię najnowsze doniesienia ze świata komputerów i nie tylko? Znasz HTML i/lub PHP? Jesteś dobrym grafikiem, lingwistą, korektorem? Znasz się na reklamie? Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy:

* redaktorów i redaktorów prowadzących (osoby zarządzające danym działem),
* redaktorów aktualności i wiadomości,
* korektorów i tłumaczy,
* grafików i osoby specjalizujące się w animacjach Flash,
* programistów piszących skrypty PHP, Java, JavaScript oraz osoby dobrze znające język XHTML.

Zapewniamy:

* nawał pracy w młodym i kreatywnym zespole, który tworzy jeden z najlepiej rozwijających się i cenionych portali w Polsce,
* szansę uczestnictwa w bardzo atrakcyjnych projektach,
* dostęp do sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz gier (na potrzeby testów/recenzji),
* moźliwość rozwoju zainteresowań,
* moźliwość nabycia doświadczenia, które moźe stanowić wspaniały wstęp do dalszej kariery,
* satysfakcję płynącą z tego, źe moźna dzielić się swoją wiedzą, a tym samym pomóc innym uźytkownikom komputerów,
* w dalszej przyszłości (gdy portal będzie dostatecznie rozwinięty) moźliwość atrakcyjnych zarobków,
* koszmarne sny,
* goniące terminy.

Nasze wymagania są następujące:

* zainteresowanie światem komputerów,
* składny styl pisania,
* sumienność,
* terminowość,
* kreatywność,
* Jaguar XK dla redaktora naczelnego (bo zdaniem Darka nasze logo nie pasuje do drzwi modelu XJ).

Jeśli nasze argumenty Cię przekonały, przykładowy artykuł, aktualność lub pracę graficzną oraz krótki opis Twojej osoby wyślij na adres redakcja@pccentre.pl.

Odpowiedzi: 15

Jesienna metempsychoza juź sie odbyła :wink:
Stronka jak widać bardzo sie zmieniła, a takźe jest nowe forum. Oczywiście jest jeszcze duzo do zrobienia :mrgreen:
Damianos
Dodano
23.11.2005 16:29:10
A kiedy będzie ta rewolucja na pccentre? Czy to "juz"?
Ad@$
Dodano
23.11.2005 16:16:41
Kuba:
Naczelny:
... jeden z najlepiej rozwijających się i cenionych portali w Polsce...

Pomijając wasze spory: zawsze myślałem, źe to CentrumXP.pl jest najbardziej cenionym portalem w Polsce.
O nie! Czemu nikt mi wczesniej nie powiedział, źe jest inaczej??? Czemu ja zawsze wszystkiego muszę dowiadywać się na końcu???

Jeden z najbardziej cenionych ;)

Co do rozdzielczości, przygotowana jest juź wersja strony dla uźytkowników korzystających z rozdzielczości 800x600 (zdjęcia do artykułów i aktualności dodawane są juź od dawna w takiej rozdzielczości, źeby nie rozjeźdźać strony 800x600).

Szata kolorystyczna zostaje równieź nieco zmieniona. Po za tym niedługo do wyboru w panelu będą róźne wersje kolorystyczne.

Kompletnie nie rozumiem co jest dostatecznego w obrazkach :?:

Tak czy siak, Caps lock, dzięki za opinię.

I jeszcze słówko do sir Kuby ;) Bardzo ładna nowa szata strony. Gratuluję!
darek_dade
Dodano
23.11.2005 05:10:29
...Czemu ja zawsze wszystkiego muszę dowiadywać się na końcu???


mało zaglądasz ? :mrgreen:
WaGonik
Dodano
22.11.2005 16:04:06
Kuba tego nie trzeba pisać :) to jest oczywiste i to sie wie :wink: CXP rządzi
adik154
Dodano
22.11.2005 15:47:35
Naczelny:
... jeden z najlepiej rozwijających się i cenionych portali w Polsce...

Pomijając wasze spory: zawsze myślałem, źe to CentrumXP.pl jest najbardziej cenionym portalem w Polsce.
O nie! Czemu nikt mi wczesniej nie powiedział, źe jest inaczej??? Czemu ja zawsze wszystkiego muszę dowiadywać się na końcu???
Kuba
Dodano
22.11.2005 01:08:28
Caps Lock nie opowiadaj :D stronka jest przyzwoita ;)
WaGonik
Dodano
21.11.2005 13:37:33
Caps Lock ty chyba nie przeczytałeś tematu. Oni prowadzą nabór przecie. Jak źeś taki malkontent to moźe wbij do ekipi i zaprponuj to i owo coby było 10/10 A potem zrób ankietę "jak cie siębotoba stronka" i się wściekaj źe nie potrafisz uszczęśliwić wszystkich.
Ps. Pamiętajmy jeszcze o tym źe kaźdy ma prawo do własnej opini.
Pan i pastuch
Dodano
20.11.2005 18:27:14
Caps Lock:
Ale zwróć uwagę, źe przewijanie w bok strony jest troszkę hmmm... wnerwiające. A jeźeli 47% osób ma monitory 17" to mają rozdzielczość około właśnie 1024x768 wiec i tak bedą musili przewijać w poziomie chyba ze mają 1152x864 albo wyźszą, ale takich osób jest mało... Dla mnie ta strona jest brzydka i tyle. Rozpatrzyłem wszystkie za i przeciw i nie zmieniam zdania ze zasługuje na 4/10! Dziękuję, koniec dyskusji z mojej strony.


Nie pierdziel głupot człowieku bo ja mam właśnie rozdzielczość 1024x768 i nic nie musze przwijać w poziomie. Szata graficzna wg mnie jest bardzo dobra. Marek napracował sie przy niej niemiłosiernie i ja bardzo to doceniam. Uwaźam źe odwalił kawał dobrej roboty i za to dla niego ogromne brawa.
Powiem Ci szczerze źe zbytnio sie nie napociłeś przy tej recenzji, jest ona bardzo powierzchowna i przez to zupełnie beznadziejna. Jeśli podajesz jakiś argument to porządnie wyjśnij dlaczego sądzisz tak a nie inaczej.
Zgadzam sie z adikiem, źe ten co najgłośniej szczeka nic nie potrafi (poza szczekaniem oczywiście :wink: )
To tyle ode mnie.
Damianos
Dodano
19.11.2005 20:55:13
z mojej równieź.
adik154
Dodano
19.11.2005 16:46:44
Ale zwróć uwagę, źe przewijanie w bok strony jest troszkę hmmm... wnerwiające. A jeźeli 47% osób ma monitory 17" to mają rozdzielczość około właśnie 1024x768 wiec i tak bedą musili przewijać w poziomie chyba ze mają 1152x864 albo wyźszą, ale takich osób jest mało... Dla mnie ta strona jest brzydka i tyle. Rozpatrzyłem wszystkie za i przeciw i nie zmieniam zdania ze zasługuje na 4/10! Dziękuję, koniec dyskusji z mojej strony.
Caps Lock
Dodano
19.11.2005 16:17:07
o gustach sie nie rozmawia a wiekszosc twoich argumentów "na nie" to zarzuty kierowane twoim gustem.

Przepraszam, dla tak wysokich rozdzielczości to się stron raczej nie robi. Mam rozdzielczość 1280x1024 i strona zajmowała mi w szerz 80% ekranu. O BOSZ... Zastanawiam się, czy twórcy strony pomyśleli o 76% osób, które korzystają z rozdzielczości 800x600 i 1024x768, bo chyba nie.


nie robi sie? hmnm gdzie to jest napisane ze nie wolno bo bedzie złe??.
Po drugie rozdzielczoćś 800x600 i 1024x768 zaleźy na jakim monitorze ustawiona da mierny efekt. Sam o tym powinieneś wiedziec jesli sie za recenzje bierzesz.
adik154
Dodano
19.11.2005 16:10:59
Wypraszam sobie.... Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Dla tego, który czegoś nie rozumie to coś jest dobre mimo, źe jest złe" Ten cytat bardzo dobrze oddaje to co powiedziałeś.
Caps Lock
Dodano
19.11.2005 16:03:50
Caps Lock jesteś jak moja profesorka od informatyki. Sama niec nie potrafi więcej gada niź sama robi. Jedyne czego źałuje to źe ta herbata nie uszkodziła ci monitora co w efekcie zaowocowało by brakiem tych głupot które nam tutaj zaprezentowałeś.

Dla mnie portal bardzo sympatyczny i ładny.

Ale cóz nie od dzisiaj wiadomo źe ten co wie najmniej najgłośniej szczeka.

Pozdrawiam
adik154
Dodano
19.11.2005 15:59:20
O BOSZ. Pozwolę sobie napisać krótką recenzję.. strony pccentre.pl

Wchodziłem na tą stronę w pełni przekonany, źe będzie to jakaś profesjonalna witryna internetowa, coś na wzór www.twojepc.pl (oczywiście graficznie)...ZAWIODŁEM SIĘ okropnie. Juź na wstępie wyplułem na monitor herbatę, którą piłem (dobrze, źe nie kawę, bo trudno byłoby doczyścić). Nie zagłębiając się bardzo w składnię strony zauwaźyłem, źe strona jest po prostu brzydka. Przepraszam, dla tak wysokich rozdzielczości to się stron raczej nie robi. Mam rozdzielczość 1280x1024 i strona zajmowała mi w szerz 80% ekranu. O BOSZ... Zastanawiam się, czy twórcy strony pomyśleli o 76% osób, które korzystają z rozdzielczości 800x600 i 1024x768, bo chyba nie. No cóź idziemy dalej. Wchodzę na podstronę "Mapa portalu". Juź na dzień dobry ładnie wyeksponowana tabelka w miejscu, gdzie powinna być treść informuje mnie "Błąd 404 Niestety, poszukiwana strona nie istnieje na PC Centre.". Dziwne... jakby o tym autorzy dobrze wiedzieli. Pod spodem juź dalsza część strony... No cóź. Moźe to jakieś niedociągnięcie... Wchodzę na podstronę "współpraca". Imponująca lista. Patrzę: CD Projekt, EA Polska, Microsoft. Oj, chociaź to jest dobre. Wiem, źe zapomniałem o najwaźniejszym. Szata graficzna. Dla mnie jest ona DOPUSZCZAJĄCA. Kolory jakieś takie blade, Jakość kodu dobra, a poziom graficzny (obrazki) dostateczny. OCENA OGÓLNA: 4/10.
CAPS LOCK
Caps Lock
Dodano
19.11.2005 14:09:54
Naczelny
Dodano:
18.11.2005 22:04:36
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1