Na Jaki Router zmienić?

Witam mój problem polega na tym iż posiadam Router Asmax AR-904u i neostrade 1024. Wszystko było by pięknie gdyby nie to że mam bardzo duże tłumienie na linii, a mianowicie rzędu 56db :/ Odstęp od szumu różnie ale w granicach 10db wiem że to marne parametry dlatego też chciałbym się poradzić co najlepiej kupić by sobie poradziło z tak marnymi parametrami i działało stabilnie. Słyszałem ze niektóre routery sobie radzą ale pytanie które? Zadałem pytanie czy należy wyłożyć 200zł ale powiedziano mi że nie koniecznie... stąd moje rozgoryczenie czy kupić na allegro D-Linka za 65zł czy zainwestować więcej w coś droższego? Pentagram Cerberus? D-Link ADSL 564T? - Odpadł z powodu obsługi tylko linii cyfrowej :/ Proszę o pomoc szukam jakiegoś niedrogiego rozwiązania moich problemów, i nie potrzebuje WiFi wystarczy stary dobry kabel ;). Pozdrawiam ! EDIT: Tak więc wybrałem w rezultacie Linksys'a AG241 nauczony doświadczeniem innych a mianowicie kolega mieszkający parę domów dalej posiada Linksys'a właśnie. Jego tłumienie na linii wynosi 59dB co jest na prawdę potężne odstęp od szumu ma praktycznie zerowy a 2mbps chodzą jak marzenie. Czyli jakby nie patrzeć Cisco nie zawodzi. Pozdrawiam ;)

Odpowiedzi: 0

M2X
Dodano:
31.05.2008 14:13:16
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0