Myszka Logitech VX Nano i kolko MicroGear w Vista....opcje:(

Witam, moj problem dotyczy w/w myszki i w/w kolka microgear, chodzi o przewijanie w pionie. Jest taka opcja w ustawieniach myszki dotyczaca przewijanie w pionie za pomoca tego kolka, dotyczy do wyboru programow z ktorymi to kolko ma dzialac , sa od nowosci na niej 3 pozycje: Windows Mail, Adobe Reader i Internet Explorer. Jednak chcialbym zrezygnowac z tej opcji w tych programach, jest mozliwosc w panelu myszy usuniecia programow tych wlasnie (jak tez dofdania innych) ,po usunieciu tych programow z listy w tych opcjach jest wszystko ok przewija mi sie taK JAK CHCE , jednak po restarcie komputera te programy znow sie pojawiaja w tych opcjach i niestety za kazdym restartem trzeba je usuwac. Jest na to jakas rada?.......oczywiscie po usunieciu klikam zastosuj i oki wiec powinno byc po resecie tez oki a tu du...a:) Pomocy.

Odpowiedzi: 1

Kupiłem mysz i klawiaturę Logitech Cordless Desktop EX 110 i niestety żadna wersja oprogramowania Logitech nie działa poprawnie z systemem Vista x64. Oprogramowanie albo nie da się zainstalować (zawiecha podczas instalacji) lub nie działa poprawnie (błąd przy uruchamianiu). Ja używam sterowników dostarczonych z systemem (działa poprawnie z wyjątkiem przycisku zamykania okna, ale należy mieć pod ręką dodatkowe baterie (brak poziomu naładowania akumlatorów)). Jeżeli konfiguracja odbywa się przez osobną aplikację (a nie przez Control Panel) warto sprawdzić PPM>Run as administrator.
zerone
Dodano
01.03.2008 00:53:25
Jacek23
Dodano:
25.02.2008 19:18:46
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1