Mu online problem

mam proble z gra MU online poniewaz restuje mi sie  po kilku minutahc staje obraz i reset  a w innych grach nowszych wszystko jest ok nie ma reseta dobrze chodzi tlyko w tym Mu online czego to moze byc przycyzna albo jak ja rozwiazac?

Odpowiedzi: 2

Ja też mam problem z MU ... po sformatowaniu dysku ściągłem plik instalacyjny MU. Po instalacji gra mi się ubdate'uje i załącza. Widze wszystko jak to w mu tylko że wszystko jest zielone... a kursor się tnie jak nie wiem co. Mam zainstalowane wszystkie sterowniki (jedne z najnowszych) mam service pack 2 direct też chyba jako jeden z najnowszych bo od Gothic 3

za pierwszym razem nie mam zielonego pojęcia jak się pozbyłem tego błędu. Czy ktoś wie o co w tym chodzi?? 

lelek166
Dodano
23.11.2006 16:34:43
Może coś dokładniej?? Reset kiedy i jaki (gra wywala do Windowsa czy całego kompa)? Jeśli używasz hacków i innych tego typu niespodzianek (mówię tu też o botach np. auto buff) wyłącz je i spróbuj ponownie. Jaka to wersja mu? Global czy private? Jeśli private to na Hamaku?
Peter_l
Dodano
05.08.2006 17:55:48
  • woody151 05.08.2006 21:24:28

    no reset z calego kompa a przy innych grach sie takie cos nie robi i na globalu gram<br>

woody151
Dodano:
04.08.2006 14:33:24
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1