MS Virtual PC na zewnętrznym monitorze.

Szanowni koledzy, mam następujący problem: Po uruchomieniu systemu Windows XP Home zainstalowanego w programie [i]MS Virtual PC[/i] chciałbym ustawić sobie pulpit XP będący w formie "full screen" na osobnym monitorze podłączonym do notebooka. Dla klarowności mojego zapytania: - na wyświetlaczu notebooka chcę mieć pulpit [b]Visty[/b] - na zewnętrznym monitorze chcę mieć pulpit [b]XP[/b] zainstalowanego w [i]MS Virtual PC[/i] Czy ktoś z szanownych już stosuje takie rozwiązanie? :rolleyes:

Odpowiedzi: 3

Pewnie jakieś HydraVision trzeba dograć ( o ile ten wynalazek jeszcze funkcjonuje przy współczesnych Catalystach i Viscie ), ale na za wiele to bym nie liczył z tym pęłnym ekranem, bo musisz pamiętac o tym, że grafika jest emulowana ( jakieś S3 ) i w dodaku z b.skromną ilością pamięci ( bodaj 4MB - nie pomnę dokładnie )więc pełen ekran moze się i wyświetli, ale już ilość koloów na nim może być liczona w sztukach.
Rebe
Dodano
20.02.2008 19:16:27
Mam zainstalowany standardowy sterownik WDDM Microsoftu (karta to ATi Radeon X1400), a Virual PC chcę mieć w trybie pełnoekranowym, a nie w okienku. :-k
bajtek
Dodano
20.02.2008 19:10:53
A jaki masz w tym problem? W ustawieniach sterownika karty graficznej ustawiasz funkcję pracy na dwóch monitorach (w przypadku NVidii to "Dualview") i po uruchomieniu VPC ręcznie przeciągasz jego okno na drugi monitor, podobnie jak w przypadku każdej innej aplikacji.
wojtt
Dodano
20.02.2008 18:39:39
bajtek
Dodano:
20.02.2008 16:00:17
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1