MS Office mega problem

Witam mam problem z officem 2003 i xp, otóż po otwarciu pliku worda excela itp... lub po stworzeniu nowego dokumentu wyskakuje okienko zapisz jako:-s którego wogóle nie da sie wyłaczyć (klikam anuluj i dalej to samo, klikne zapisz to po 10 sek znowu wyskakuje :|) o co chodzi ? robilem juz formata i nic instalowałem nawet office xp i to samo co na MO2003 masakra, zainstsalowałem tego office'a na laptopie i jest ok, myslalem ze to jakis wir ale nic nie wykrywa zrobilem nawet formata ale bezskutecznie. z góry dzieki za pomoc

Odpowiedzi: 2

Hehe nieźle kombinujesz #-o ale to niestety nic z takich rzeczy :neutral: masakra, nie mam już pojęcia o co chodzi
hastic
Dodano
18.03.2009 13:43:00
A nie pomyślałeś o jakimś zwarciu w klawiszach ? Podmień klawiaturę i zobacz. Możesz też ją "przeczyścić" starym, dobrym sposobem: odwracasz klawiszami w dół trzymając za węższe boki i walisz górnym kantem o stół kilka razy pod kątem coby syf spod klawiszy wypadł. Walisz mocno, ale bez przesady bo stół uszkodzisz. Potem tak samo drugim kantem. Sam się zdziwisz ile tam dobra siedzi :mryellow:
Ucho
Dodano
17.03.2009 23:11:23
hastic
Dodano:
16.03.2009 00:24:34
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1