MS Blackcomb – opinie

Tu mozecie pisac wszystko o MS Blackcomb.

ps. czy moglby ktos wyjasnic czym on wlasciwie bedzie, bo uslyszalem o nim z forum i nic wiecej nie wiem.

Odpowiedzi: 14

hm znalazlem to...nie wyglada na FAKEa, zdjecia sa porobione wlasnie z tego filmiku
http://kolovrat.ru/Video_von_Windows_Blackcomb.wmv
lh
Dodano
10.09.2004 17:04:40
Jak czytam to wszystsko nt. Blackcomb to mi po prostu szczeka z lekka opada :D (najlepszy post: o polaczeniu z Solarisem i Mac'kiem – owszem Apple juz teraz sie buzuje ze Longhorn wraz z np. cieniowaniem okien to kopia OSX i co tu kryc, maja racje). Postanowilem was troche poinformowac. :wink:

http://www.winsupersite.com/showcase/longhorn_preview.asp

Ten link przeniesie was na stronke, ktora obserwoje od kilku miesiecy. Jej autor jest zdajze sie beta–testerem Microsoftu (chyba publicznym czy cos takiego) i to dosc szeroko znanym. Link przeniesie was do artykulu o Blackcomb z ktorego mozna mniej wiecej wyczytac: o pierwszych pogloskach o BCKC w 2001 roku, integracji UI z przegladarka MSN (czyli juz pachnie kasa zarabiana przez MS z innych zrodel niz sprzedaz soft'u)oraz mozemy w nim zobaczyc screeny pochodzace z prezentacji systemu (pisze ze jest to prototyp UI wiec czegos co mozemy sie spodziewac w (i) nastepcy LH).

Jednakze paru istotnych informacji nie znajdziemy: chociazby planowanej daty powstania, typu systemu (kraza pogloski iz Longhorn bedzie systemem typu klient a Blackcomb – serwer), wymagan (oczywiscie beda one iscie draonskie, jesli teraz MS zamierza wprowadzic obsluge 3D i to do takiego stopnia, ze na starszych PC Longhorn ma wygladac jak Win2000 a na nowszysch ma zachowac swoj domyslny wyglad to jest to dosc przerazajace.) – co do wymagan... dosc niedawno na glownej stronie MS mozna bylo zobaczyc flash przedstawiajacy innowacje techniczne ktore maja zawierac (wg. mnie) nowe systemy, jesli nie bedzie tego w LH to zobaczymy to w Blackcombie (min. zaawansowana obsluga rozpoznawania mowy, obsluga ekranow o gigantycznych rozmiarach, obsluga gestow – czyli zarazdzanie oknami i plikami nie tylko myszka lecz rownierz rekoma).

Jescze jeden link warty odwiedzenia: http://bink.nu/Default.aspx?tabindex=4&tabid=8

Post napisany zbyt polowicznie, jednak sam wciaz poszukuje informacji nt. Blackcomb.

(sorki ze tutaj to pakuje) Jeszcze jedno... poszukuje kogos kto moze mi przeslac plik shell32.dll z Longhorna 4074. kontakt: kaworu–spu@tlen.pl
Kaworu
Dodano
23.08.2004 12:20:01
Tapety i obrazy z Windows BlackComb i Windows XP ze stylami Windows BlackComb:

Tapeta 1
Tapeta 2
Tapeta 3
Tapeta 4
Tapeta 5
Tapeta 6
Tapeta 7
Tapeta 8
Tapeta 9
Tapeta 10

Obraz 1
Obraz 2
Obraz 3
Obraz 4
Obraz 5
Obraz 6
Obraz 7
Obraz 8
Obraz 9
Obraz 10
Obraz 11
Obraz 12
Obraz 13
Obraz 14
Obraz 15
Obraz 16

Nie jestem pewny, ale niektóre obrazy chyba były robione z tym programem na Windows'ie XP: http://www.desktopsidebar.com/files/sidebarb72.exe
Nie testowałem tego programu więc nie wiem czy napewno. Słyszałem, źe BlackComb nie będzie miał paska startów, więc obrazki z paskiem startów to moźe być Windows XP z tym programem.
LIDER
Dodano
22.08.2004 16:25:48
*Dese*:
MS Blackcomb!!! jak dla mnie 8) będzie to połaczenie systemu Windows (XP/Longhorn) z Unixem
, Soralis–em, i Mac.
Życzenia poboźne, czy przeciek jakiś masz? Na czym połączenie owe polegać ma moźe byłbyś uprzejmy oświecić mnie?
*Dese*:
Jak wyjdzie z taśmy [...]to Będziemy mieli "Prawdziwego Matrixa[...]" Pierwsze wersje Alpha bedą za jakiś rok, Final ok. 2 do 4 lat. Tylko jaki Sprzet to Łyknie [...]i za jakie pieniądze [...]
Załoźyć moźe chcesz o te daty się? Chętnie zakład przyjmę.
*Dese*:

[...]Bzdury o konfigu[...]

Mordki, których z przesadą uźywasz, na co uwagę Rebe zwracał Ci wyciąłem, podobnie jak poboźnych źyczeń spis, który naleźało by sobie wstawić w podpis a nie z palca klepać.

Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
20.08.2004 15:51:06
Windows BlackComb miał wyjść przed systemem Longhorn jednak internet nie był tak powszechny jak się spodziewał MS. BlackComb jest, a przynajmniej był zapowiedzniany na rok 2010. Ten system będzie budowany od zera, nie będzie kolejną kontynuacją. System MS postanowił się pozbyć sławnego paska startów i chyba zastąpi to jakimś panelem u góry ekranu. Podobno MS juź stworzył Windows BlackComb build 440. Boję sie tylko tego, źe będą wielkie wymagania i źe będzie tak dzirawy jak ser szwajcarski (Win XP).

Serdecznie pozdrawiam, 8)
LIDER
Dodano
20.08.2004 15:39:18
Windows BlackComb miał wyjść przed systemem Longhorn jednak internet nie był tak powszechny jak się spodziewał MS. BlackComb jest, a przynajmniej był zapowiedzniany na rok 2010. Ten system będzie budowany od zera, nie będzie kolejną kontynuacją. System MS postanowił się pozbyć sławnego paska startów i chyba zastąpi to jakimś panelem u góry ekranu. Podobno MS juź stworzył Windows BlackComb build 440. Boję sie tylko tego, źe będą wielkie wymagania i źe będzie tak dzirawy jak ser szwajcarski (Win XP).

Serdecznie pozdrawiam, 8)
LIDER
Dodano
20.08.2004 15:39:18
MS Blackcomb!!! jak dla mnie 8) będzie to połaczenie systemu Windows (XP/Longhorn) z Unixem, Soralis–em, i Mac. Jak wyjdzie z taśmy :!: :!: :!: :to Będziemy mieli "Prawdziwego Matrixa :D :D :D " Pierwsze wersje Alpha bedą za jakiś rok, Final ok. 2 do 4 lat. Tylko jaki Sprzet to Łyknie :?: :?: :?: , i za jakie pieniądze :?: :?: :?:

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Xeon 2.4 GHz szt.2, PŁ. GŁ. Intel 850i, 1024 MB RD–Ram 1066MHz, 200GB Baracyda, Astra–DSL, GForce FX 5600, DVD–RAM.
*Dese*
Dodano
06.08.2004 23:43:23
MS Blackcomb!!! jak dla mnie 8) będzie to połaczenie systemu Windows (XP/Longhorn) z Unixem, Soralis–em, i Mac. Jak wyjdzie z taśmy :!: :!: :!: :to Będziemy mieli "Prawdziwego Matrixa :D :D :D " Pierwsze wersje Alpha bedą za jakiś rok, Final ok. 2 do 4 lat. Tylko jaki Sprzet to Łyknie :?: :?: :?: , i za jakie pieniądze :?: :?: :?:

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Xeon 2.4 GHz szt.2, PŁ. GŁ. Intel 850i, 1024 MB RD–Ram 1066MHz, 200GB Baracyda, Astra–DSL, GForce FX 5600, DVD–RAM.
*Dese*
Dodano
06.08.2004 23:43:23
:
rantag:
Tu mozecie pisac wszystko o MS Blackcomb.

ps. czy moglby ktos wyjasnic czym on wlasciwie bedzie, bo uslyszalem o nim z forum i nic wiecej nie wiem.

moźecie? A kim Ty jestes??? źeby dyktowac?
Chyba powinienes poprosic no nie? To Ty chcesz wiedziec wiecej a nie ja.


A kim ty jestes, zeby o to sie spierac? Jak sam zauwazyles napisalem "mozenie", a nie "musicie" lub "macie mi tu pisac" i to wcale nie jest dyktowanie. Piszesz ze to ja chce wiedziec wiecej, a nie Ty, wiec po co tu zagladasz? To nie jest temat z konkretnym problem, ktory dotyczy tylko mnie, ew paru innych osob. Takie tematy zaklada sie dla calego spoleczenstwa z forum.
rantag
Dodano
03.01.2004 12:37:30
rantag:
Tu mozecie pisac wszystko o MS Blackcomb.

ps. czy moglby ktos wyjasnic czym on wlasciwie bedzie, bo uslyszalem o nim z forum i nic wiecej nie wiem.

moźecie? A kim Ty jestes??? źeby dyktowac?
Chyba powinienes poprosic no nie? To Ty chcesz wiedziec wiecej a nie ja.
Anonymous
Dodano
03.01.2004 00:51:45
rantag:
Tu mozecie pisac wszystko o MS Blackcomb.

ps. czy moglby ktos wyjasnic czym on wlasciwie bedzie, bo uslyszalem o nim z forum i nic wiecej nie wiem.


Chłopie !!temat Longhorna jest jeszcze odległy,a ty juz wyskakujesz z Blackombem?? :lol:
gd14
Dodano
03.01.2004 00:33:55
Powiem tylko tyle źe BlackComb to windows jako środowisko 3D.
Pomyślcie kiedy to będzie....
alpin19
Dodano
02.01.2004 20:31:08
Jak dla mnie moźna ten topic smiało usunąc i zreaktywować za jakeiś 4 lata – dopiero gdzieś za tyle bedzie miał on sens :P :twisted:
Pawek
Dodano
31.12.2003 18:32:14
Blackcomb będzie następcą Longhorna. Według mnie to dopiero będzie odskocznia od ixpe bo longhorn będzie średni (wg. mnie) :roll:
PgX
Dodano
31.12.2003 17:11:34
rantag
Dodano:
31.12.2003 12:28:29
Komentarzy:
14
Strona 1 / 1