Mr Jones' Graveyard Shift

Witajcie!To znowu ja,tym razem problem z w/w grą.Problem polega na zapisywaniu stanu gry. Grę można zapisać natomiast nie można odczytać.Trzeba zaczynać wszystko od nowa. Na jakimś forum znalazłem coś takiego: jeśli chodzi o save'y, to to jest bug samej aplikacji, na razie nie poprawiony chodzi dokładnie o to że autorzy zapisali liczbę w takiej postaci, której nie potrafią później odczytać ;) ale da sie to obejść, wystarczy edytować plik XML z ustawieniami profilu/cmentarza oto przepis: 1) otwieramy plik: "c:\Documents and Settings\{$USER_NAME}\Dane aplikacji\GraveyardShift\profiles\{$PROFIL}\{$NAZWA_CMENTARZA}.xml" za pomocą notatnika (albo dowolnego edytora tekstu) UWAGA: w zależności od wersji (krąży kilka po sieci) ścieżka może się nieco różnić, ale to wystarczy poszukać 2) znajdujemy linie: 0.05 (powinno to być coś koło 14 496 - prawie sam koniec), zmieniamy kropkę (`.`) na przecinek (`,`) i zapisujemy SAVE'y powinny się już wczytywać bez żadnego problemu Jednak po każdym autosave'ie może wystąpić ten sam problem w zależności jak będzie wyglądał poziom naszej reputacji, więc możliwe że operacje będzie trzeba powtarzać. No cóż taki jego urok ;) Ja nie wiem o co chodzi.Gdzie szukać tego pliku?W grze go nie ma. Proszę o pomoc i dziękuję.

Odpowiedzi: 0

Hess
Dodano:
24.11.2009 21:36:53
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0