Mp3 w WMP i WMC- brak dźwięku

Chciałem dziś posłuchac mp3 na kompie- odpalam- Windows Media Player- wizualizacja jest, dźwięku brak, odpalam Windows Media Center- licznik bije w głośnikach cisza. Włożyłem zwykłe CD z muzą gra pięknie. Wszedłem we właściwości pliku mp3- zmieniłem domyślny odtwarzacz z WMP na HP QuickPlay (HP-kowski kombajn multimedialny-dostarczony wraz z laptopem) mp3 śmiga aż miło, odpaliłem QuickTime Playera- również pięknie odtwarza... Miałem najnowszą wersję Vista Codecs Package odinstalowałem, też nie pomogło. Rozumiem- sytuację, że żaden program nie odtwarza, ale wybiórczo??? Co się mogło stać??

Odpowiedzi: 2

W WMP mam wizualizację i przesuwa się pasek postępu odtwarzania, a w WMC bije licznik i w obu przypadkach cisza ;( Z płyty DVD z mp3 też nie odtwarza ;(
matejank
Dodano
30.05.2008 21:14:22
Dziwna sprawa, że mp3 nie działają a cd audio tak, takto zwalił bym na ustawenia. Spróbował bym aktualizacje playera na nowszą wersję. Możliwe że jakiaś biblioteka się podmieniła przez coś i teraz nie działa a inne programy urzywają własnych... Ah te mp3 masz w jednym katalogu? Spróbuj grać z dysku cd... Mówisz że w wmp i w wmc licznik bije w panelu głośności, ale w głośnikach cisza, czy tylko w wmc tak jest?
Small Mike
Dodano
30.05.2008 20:26:58
matejank
Dodano:
30.05.2008 10:26:26
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1