Mozila FireFox

Witajcie drodzy forumowicze. Mam pewien nagminny problem, a mianowicie gdy tylko kożystam z najnowszej wersji przeglądarki Mozilii jaka jest dostępna to jest tak że bardzo często wyłącza mi przeglądarkę. Wchodzę na jakąś strone czy to wp. onet, i inne a on wyłącz po czym poźniej biorę przywruć sesję ale znów to samo. ponowna instalacja i i dezinstalacja nic nie dała rady. Komp. zawsze skanuje paroma programami ze śmieci z serfowania po kozystaniu z internetu rejestrów i wszytko co optymalizuje ale to nie zzałatwia sprawy. Problem nadal mam brdzo prosze o pomoc.

Odpowiedzi: 2

Zrobiłem format dysku. Od nowa wszytko wgrałem. Bo ni jak nie mogłem sobie poradzić, Hijacki tak samo wszytko brałem scan poźniej fixed nic nie pomagało. Anty Wirus Kaspersky 7.0 Wgrałem znalzał co nieco usunołem ale jeszcze gorzej nie mogłem z Netem się połaczyć. Uzyskałem połaczenie a poźniej nic już nie działała net nawet głupi Winamp nie działał stery itd były wszytko innegro rodzaju programami typu CleanGP, CCleaner, WinASO Registry Optimizer 3.0, EasyCleaner, EvidenceEraserPro, Advanced WindowsCare V2 Pro, Anticrash nic nie pomagało pomimo że kom pracował na najwyższych obrotach ja żyleta ale problem był i wziołem format i teraz gra wszystko jak należy
portobordo86
Dodano
11.12.2007 21:19:04
Bardzo możliwe ,że masz jakiegoś nieproszonego gościa np. trojana. Takie zachowanie przeglądarki nie jest normalne. Przejdź do działu "Bezpieczeństwo" zapoznaj się z przyklejonymi tematami .Jeśli nie możesz sobie poradzić , wklej to tego tematu logi z HijackThisa np , ktoś z pewnością Ci pomoże ,a ja lub inny Mod przeniesie temat do właściwego działu jeśli okaże sie to konieczne.
Seeker
Dodano
07.12.2007 22:45:35
portobordo86
Dodano:
07.12.2007 22:06:15
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1