Moźe by tak "Niebieskie karteczki"?

Proponuję tu wgrać coś takiego co nazywa się niebieskie karteczki. To mod do phpBB który dodaje niebieski guzik przy kaźdym poście, który kliknąć moźe kaźdy user gdy zobaczy źe post narusza regulamin i natychmiast do któregoś z modów wysyłane jest zgłoszenie o tym poście. Np. ja duźo siedzę na tym forum i z nudów przeglądam posty i widze dość duźo postów nie wnoszących nic do tematu albo zupełnie z nim nie związanych itp. Oszczędziło by to pracy i czasu moderatorom a forum pozbyło by się choć części nichcianych postów. Przykład czegoś takiego macie tu: http://board.fks.pl/ Sprawdziło się to, było tam dość duźe zaspamienie :evil: a moderator to teź tylko człowiek i czego on nie zauwaźy to moze pokazać mu user :wink:

Odpowiedzi: 7

Te karteczki przypominałby mi taki jeden serwis w internecie :D
Mrówek
Dodano
09.12.2005 14:42:13
EL NINO:

Rebe, banany mi sie skonczyly :P .


To teraz poczekasz na ...nowy kontyngent bezcłowy ;)
Rebe
Dodano
07.12.2005 07:50:25
...oskar...oskar...:
...duźo siedzę na tym forum i z nudów przeglądam posty...
Wiesz co pies robi gdy nie ma co robic ? :mrgreen:


Jak znam zycie, takie "uprzejmie donosze", jedynie utrudnia zycie moderatorom, ktorzy przeciez widza wszystko i na wszelkie przejawy spamowania, floodowania, braku kultury, reaguja dosc szybko.

P.S. Rebe, banany mi sie skonczyly :P .
EL NINO
Dodano
07.12.2005 01:30:59
To co? Jest juź ten mod? Bo chciałbym zaznaczyć (bez zbędnych skojarzeń :P ) ten temat. Moźe to ta Opera blokuje kolorowe okienka wyskakujące to i te niebieskie karteczki tez są zablokowane :roll: :D.

...oskar...oskar...:
a moderator to teź tylko człowiek i czego on nie zauwaźy to moze pokazać mu user :wink:

...oskar...oskar...:
OK, ja tylko proponowałem

Nie dziekuję!! :lol: ;–)
Ad@$
Dodano
06.12.2005 20:50:09
OK, ja tylko proponowałem :mrgreen:
...oskar...oskar...
Dodano
06.12.2005 20:07:17
Rebe:
Na mnie nie patrz – ja tylko papa pisźe, a EL NINO juź wie co robić ;) – długom go przyłuczał, ale w koncu odruchu Pawłowa nabył :mrgreen:

Pewnieś go bananem przekupił ;)
Anonymous
Dodano
06.12.2005 19:32:31
gusioo:
Juź widzę jak EL NINO z Rebem latają i sprzątają te róźowe tfu. niebieskie karteczki ;)


Na mnie nie patrz – ja tylko papa pisźe, a EL NINO juź wie co robić ;) – długom go przyłuczał, ale w koncu odruchu Pawłowa nabył :mrgreen:

...oskar...oskar... – niech się Władza martwi o takie wynalazki. Ja wychodze z załoźenia, źe jak komuś bardzo zaleźy to PW wyśle.
Rebe
Dodano
06.12.2005 19:26:41
...oskar...oskar...
Dodano:
06.12.2005 19:10:44
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1