**Motoracer 3 w xp**

Mam xp professional i nie chce mi w nim działać motoracer 3. Ściągnąłem z netu patcha, bo myślałem źe to zadziała, ale nie chciał się zainstalować. Gdy próbuje uruchomić mr3 lub patcha to pojawia się wysyłanie raportu o błędach. Proszę pomóźcie.

Odpowiedzi: 8

Witam !!
Moźe tutaj znajdziecie coś co wam pomoźe http://go.to/gamefix
Anonymous
Dodano
17.03.2003 13:16:31
Motoracer niechcicał mi chodzić nawet z dobrym serialem.
Zorbiłem tak odinstalowałem grę i od nowa zainstalowałem i nic dalej mi nie chodziło.
Dopiero późnej zamisat odnisalować usunełem cały folder z zawartością (DELFINE) i zainsalowałem od nowa z serialem i gra zaczeła chodzić mi pod XP–ka.
Fajnie co nie.
:)
marcin21
Dodano
23.08.2002 16:37:14
I bufor przy graniu w gta3 dalej sie zapycha chociaz na zapychanie sie buforu jest lata :)Zaraz wypuszcza laty na laty
Paranoja
zbor
Dodano
23.08.2002 15:07:04
To jeszcze nie wiecie ze patchy updaty z microsoftu niczego nie uleprzaja i nie poprawiaja, ale wszystko zgodnie z polityka microsoftu da sie sprzedac nawet jak nie dziala
W moim przypadku jak zarypalem uaktualnienia zalecane przez microsoft to windows mi sie jakies 2 razy duzej zamyka to co nie dzialalo z trybem zgodnosci dalej nie dziala (ale i tak jest ich relatywnie malo)i w media player te filmy kture nie daly sie otworzyc dalej sie nie otwieraja pomimo zarypania na to laty. Generalnie windows chodzi lepiej na swiezo niz z ich latami
zbor
Dodano
23.08.2002 15:02:29
Mi ten serial do MotoRacer 3 nie pomógł pod XP–ka.
A na ME nawet z obojętnie jakim serialem chodzi bo testowałem.
marcin21
Dodano
23.08.2002 12:32:06
Miałem ten sam problem , co wy , gra nie chodziła zainstalowałem patcha i tym bardziej nie chodziła , problem ten pojawiał sie WIELE razy nawet u uźytkowników na całym świecie , bo widziałem to na forum MR3.com . Na pewno ma to związek z tym źe jesteśmy piratami :) . I pewnie macie taką wersje MR3 , źe jak w instalacji pojawia sie miejsce na CD–KEY to nic nie wpisujecie i działa ... A chodzi o to źe tu jest chaczyk . MR3 nie chodzi na XP , a nowy patch zabezpiecza przed piratami . Oto co zróbcie : odinstalujcie MR3 wraz z patchem ( tego naleźy wywalić przede wszystkim ) , zainstalujcie ponownie i wpiszcie ten cd–key :
d26c–5683–8fbf–d68c–e1f8–4a92–ac9b–335a–2351 .
Gra powinna chodzić , ale juź bez patcha !
Jak to pójdzie to prosze o odpowiedzi z podziękowaniami :lol: , a jak nie to moźecie mnie tu zjechać za robienie nadziei :) . POzdrawiam

ArekMaan
ArekMaan
Dodano
21.08.2002 22:03:10
Miałem ten sam problem , co wy , gra nie chodziła zainstalowałem patcha i tym bardziej nie chodziła , problem ten pojawiał sie WIELE razy nawet u uźytkowników na całym świecie , bo widziałem to na forum MR3.com . Na pewno ma to związek z tym źe jesteśmy piratami :) . I pewnie macie taką wersje MR3 , źe jak w instalacji pojawia sie miejsce na CD–KEY to nic nie wpisujecie i działa ... A chodzi o to źe tu jest chaczyk . MR3 nie chodzi na XP , a nowy patch zabezpiecza przed piratami . Oto co zróbcie : odinstalujcie MR3 wraz z patchem ( tego naleźy wywalić przede wszystkim ) , zainstalujcie ponownie i wpiszcie ten cd–key :
d26c–5683–8fbf–d68c–e1f8–4a92–ac9b–335a–2351 .
Gra powinna chodzić , ale juź bez patcha !
Jak to pójdzie to prosze o odpowiedzi z podziękowaniami :lol: , a jak nie to moźecie mnie tu zjechać za robienie nadziei :) . POzdrawiam

ArekMaan
ArekMaan
Dodano
21.08.2002 22:03:10
Właśnie mam taki sam problem.
Nawet chciałem to teź dać na forum ale ty byłeś pierwszy.
Wyskakuje tylko błąd i dowidzenia z grą.
Widzisz nie jesteś sam.
Czy ktoś nam pomoźe ??? :(
marcin21
Dodano
13.08.2002 12:31:32
XeviL
Dodano:
09.08.2002 13:10:34
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1