Monitor wygasza się podczas uruchamiania systemu

Witam serdecznie. Mam problem z wygaszaniem się monitora podczas rozruchu windowsa. Polega to na tym, że po logu windowsa z latającym niebieskim paskiem ekran robi się czarny, następnie monitor wygasza się (lampka na włączniku robi się pomarańczowa), tak jest przez kilka sekund, monitor następnie włącza się i pokazuje się pulpit windows. Na mojej starej karcie graficznej takie coś nie występowało (geforce 2 mx). Wszystko zaczęło się po wymianie karty na radeona x1050. Muszę jeszcze wspomnieć, że na domyślnych sterownikach windows takie coś nie występuje! Dopiero kiedy zainstaluję sterowniki pobrane ze strony ATI. Używałem wersji od 7.1 do 7.6 i na każdych jest to samo. Po wymianie karty graf. zrobiłem reinstalację. Mój monitor to LG FLATRON 775FT Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

...Jeśli można..to co do wyłączania monitora przy logowaniu to fakt... Ja przesiadając się GF6800GS Gainward na ATI Rad.Shaffire x1950 Pro 512, też zacząłem się wkurzać....Ale, wystarczyło przepiąć kabel monitora w drugie gniazdo wyjścia na karcie i wszystko jest jak po staremu bez wyłączeń ala ładowania sterowników..a mam versje Catalist 7,5. i monit LG F900P. Bynajmniej w moim przypadku tak wyszło..może i innym się przyda.. ;-) POZDRO ;-)
petrikko
Dodano
25.07.2007 17:59:46
OK dzięki. Myslałem, że może to jakis kłopot z monitorem albo kartą graficzną. To moja pierwsza karta od ATI, więc wydawało mi się to trochę dziwne dzięki za pomoc
Damianos
Dodano
25.07.2007 14:53:38
Jest to spowodowane ładowaniem sterownika się podczas uruchamiania systemu. Nie zwracaj na to uwagi, to normalne ;-)
Anathema
Dodano
25.07.2007 13:57:52
Damianos
Dodano:
25.07.2007 11:54:57
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1