Modem HUAWEI E220

#-o Mam problem z modemem HUAWEI E220 HSDPA USB operatora T-Mobie uk po podlaczeniu go do komputera standardowo instaluje go i jego oprogramowanie nastepnie po uruchomieniu zalacza sie USB menager i powinno nastapic uruchomiene modemu i polaczenie z netem iecz nie ma go.Moj komputer jest nowy i jest w nim zainstalowany WINDOWS 7(pod Vista jest wszystko dobrze)Czy przyczyna jest brak sterownikow a moze stare oprogramowanie w modemie.Prosze o wskazowki jek rozwiazac ten probem DZIEKUJE

Odpowiedzi: 6

Prawy klik na ikonie programu uruchamiającego połączenie - i wybierz Uruchom jako administrator. Ciekawe co się stanie ....
Veers
Dodano
14.12.2009 00:49:20
Innymi słowy: nic się nie zmieniło od tych 3 tygodni.[quote=gienekp]Na nastepnej wizyci u operatora powiedziano mi ze musza to zglosic w centrali i mam czekac na odpowiedz.Minol miesiac i nic.[/quote]Plus następne 3 tygodnie. I co, wiesz już coś od nich?
XanTyp
Dodano
14.12.2009 00:26:43
Witam na drugim kompie mam zainstalowana Viste x32bity i tu nie ma problemu wszystko jest dobrze modem pracuje bardzo dobrze , natomiast na nowym kompie jest zainstalowany Windows7 x64bity i tu zaczynaja sie problemy. Menager urzadzen pokazuje wszystkie skladniki poprawnie brak jest jakichkolwiek znakow ostrzegawczych typu ! lub ?.Nie wiem co zrobic aby modem zaczol pracowac.
gienekp
Dodano
13.12.2009 23:32:07
To często praktykowana gra na "niechcieja". Klient się zgłasza, każe mu się zaczekać, po czym to nie klient czeka, tylko firma... Czyżby klient może sam już sobie poradził, skoro nie wrócił do nas ponownie? To nie będziemy się wychylać. Pogoń ich. A tymczasem sprecyzuj nam, jak to jest z tymi systemami. Który jest ilu bitowy, bo braki interpunkcyjne skutecznie to wszystko gmatwają.
XanTyp
Dodano
22.11.2009 15:58:21
Tak konsultowalem sie i poinformowano mnie ze na ich stronie internetowej jest nowe oprogramowanie mam sobie je sam zainstalowac. Po instalacji bez zmian.Podejrzewam ze przyczna jest system na drugim kompie jest vista 32-bit a win.7 jest 64bitowa.Na nastepnej wizyci u operatora powiedziano mi ze musza to zglosic w centrali i mam czekac na odpowiedz.Minol miesiac i nic.
gienekp
Dodano
22.11.2009 03:44:16
Podejrzewam, że na oprogramowanie w samym modemie, to raczej nie masz wpływu. Co zaś do sterowników - kontaktowałeś się w tej sprawie z operatorem? Niczego ci nie powiedział?
XanTyp
Dodano
21.11.2009 15:33:24
gienekp
Dodano:
20.11.2009 00:56:24
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1