mod "pomógł mi"

Mam propozycje odnośnie modu do phpBB o nazwie pomógł mi. Po zainstalowaniu moda pojawia się ikonka obok cytuj z napisem pomógł mi a po lewej w informacjach o uźytkowniku tekst: Pomógł: i informacja ile razy dany user pomógł komuś. Co o tym sądzicie?

Odpowiedzi: 20

aligator:
No coś Ty Miówek, toć większej juź katastrofy niź panowanie redachtora mackawki (a nie teraz to Kaspersky najlepsiejszy jest) być nie moźe :wink:
I Kaspersky zaraz mu sie znudzi :lol: Juz teraz jest wniebowziety w F–Secure :D
Lada dzien zacznie jeszcze Nortona wychwalać :lol: :lol:
kietek
Dodano
23.11.2004 20:23:47
aligator:


Tom kurna wpadł :wink:


Podaj datę ........ pępkowego :mrgreen:
Rebe
Dodano
23.11.2004 08:11:03
Seeker:

No nie mogę , kto to się sie obudził z letargu zimowego :wink: :lol:
Co się stało czas na gody czy jakaś insz inszość ? :wink: :mrgreen:

Godów to ja mom aź nadto, ledwo zipie :wink: :mrgreen:
Tylko coś mnie szeptali, źe na pokolorowańców czas przyszedł. Szczególnie cenne skórki takie siakieś czerwonawo–sraczko...e są z irokezami na łbie. Choć i źółto–niebieskie niczego sobie stoją :mrgreen:

Tom kurna wpadł :wink:
aligator
Dodano
22.11.2004 22:15:53
aligator post:

No nie mogę , kto to się sie obudził z letargu zimowego :wink: :lol:
Co się stało czas na gody czy jakaś insz inszość ? :wink: :mrgreen:
Seeker
Dodano
22.11.2004 21:36:31
Mrówek:
Choć osobiście nie jestem przekonany co do dorabiania tych przycisków... Spowodowały by one katastrofę :D

No coś Ty Miówek, toć większej juź katastrofy niź panowanie redachtora mackawki (a nie teraz to Kaspersky najlepsiejszy jest) być nie moźe :wink:
aligator
Dodano
22.11.2004 21:12:19
EL NINO:
Mrówek:
Zbyt duźo głupot powstaje na portalu, w którym mam udział :?
Eee no, zadna nowina. I nawet banujecie za prostowanie bzdur pisanych przez gląbów moderatorow – to tez wiemy :P .
Mrówek:
Ale osoba wyźej stojąca stwierdziła, źe dodatkowy przycisk w ogóle nie przeszkadza :?
Pasowaloby jeszcze dodac przycisk "Stresuje mnie", "Rozśmiesza mnie", "Bzdury pisze", itp... :mrgreen:


No cóz... juź takie źycie :?

Choć ja nikogo co prostował jeszcze nie zbanowałem... Userów banuje admin :P

Choć osobiście nie jestem przekonany co do dorabiania tych przycisków... Spowodowały by one katastrofę :D
Mrówek
Dodano
21.11.2004 21:32:08
Mrówek:
Zbyt duźo głupot powstaje na portalu, w którym mam udział :?
Eee no, zadna nowina. I nawet banujecie za prostowanie bzdur pisanych przez gląbów moderatorow – to tez wiemy :P .
Mrówek:
Ale osoba wyźej stojąca stwierdziła, źe dodatkowy przycisk w ogóle nie przeszkadza :?
Pasowaloby jeszcze dodac przycisk "Stresuje mnie", "Rozśmiesza mnie", "Bzdury pisze", itp... :mrgreen:
EL NINO
Dodano
21.11.2004 21:07:10
A propo.. zainstalowano to na forum wirus zone... i byłem za usunięciem tego.
Zbyt duźo głupot powstaje na portalu, w którym mam udział :?

EL NINO:

Dam Ci adres, gdzie takimi zabawkami bawi sie nawzajem kilka osob. Idz i baw sie z nimi w piaskownicy.


Fajny źart :D Wiem, źe chodzi o Wirus Zone :D
My się nimi nie bawimy – to uźytkownicy nam dają te bzdurne oznaczenia, których od początku nie chciałem :?
Ale osoba wyźej stojąca stwierdziła, źe dodatkowy przycisk w ogóle nie przeszkadza :?

Pozdrawiam :–)
Mrówek
Dodano
21.11.2004 20:44:36
gieras:


Ja zrobie ankiete, "Czy zrobic kazdego moderatorem" wynik przesadzony, ale forum na dobre nie wyjdzie



minimalista z Ciebie wyłazi – powinno być "Adminem" :mrgreen:
Rebe
Dodano
03.11.2004 08:24:00
mefisto_k:
Wiecie doszłem do wniosku, źe biędzie jednak łótnia o to pomógł ,zrobić anikiete tak czy nie i po sprawie!!!
a po co ankieta ? To admin daje takie mody na forum jakie chce, nigdy zadnych ankiet nie bylo.

Ja zrobie ankiete, "Czy zrobic kazdego moderatorem" wynik przesadzony, ale forum na dobre nie wyjdzie
gieras
Dodano
03.11.2004 08:21:09
Wiecie doszłem do wniosku, źe biędzie jednak łótnia o to pomógł ,zrobić anikiete tak czy nie i po sprawie!!!
mefisto_k
Dodano
02.11.2004 22:43:44
EL NINO:
Dam Ci adres...

niech zgadne phpBB by przemo? :P
bluzgmaster
Dodano
02.11.2004 20:14:44
bluzgmaster:
Co o tym sądzicie?
Dam Ci adres, gdzie takimi zabawkami bawi sie nawzajem kilka osob. Idz i baw sie z nimi w piaskownicy.

P.S. mefisto, flamaster i na monitorku se dorysuj.
EL NINO
Dodano
02.11.2004 20:11:14
mefisto_k:
Taa, ten modzik by sie tu przydał!!!

Chyba źe źli ludzie (:D) będą bez sensu wciskać "pomógł" albo inni będą ich do tego namawiać
bluzgmaster
Dodano
02.11.2004 20:00:44
Taa, ten modzik by sie tu przydał!!!
mefisto_k
Dodano
02.11.2004 19:56:50
Moźe wziąść jeszcze grabelki, foremi i udać się w pewne miejsce, cuś mi zajezdza i to tak z nienacka :wink: :mrgreen:
Pewnie, ja tam wole Przyjaciel`a i Nieprzyjaciel`a :P :mrgreen:
McScr@by
Dodano
02.11.2004 19:22:16
bluzgmaster:
i tak ty rebe masz duźo guzików :P IP, kasowanie, zmienianie, przenoszenie, blokowanie, rozdzielanie itepe :P


I dlatego jestem przeciw – juź teraz trafiam w ten, który chcę od przypadku do przypadku. Dojdzie z jeden albo i więcej to w ogole się pogubię.
Rebe
Dodano
02.11.2004 19:18:15
i tak ty rebe masz duźo guzików :P IP, kasowanie, zmienianie, przenoszenie, blokowanie, rozdzielanie itepe :P
bluzgmaster
Dodano
02.11.2004 18:53:21
To moźe w ogole zrezygnować z .....miejsca na treść, a zamiast niego powstawiać wyszyskie moźliwe i niemoźliwe "guziki" ?
Rebe
Dodano
02.11.2004 18:36:25
gusioo:
e dzietam mój by miał Grand Prix :D

I jeszcze Nobla dostaniesz za blyskotliwa wypowiedz.
theboss78
Dodano
02.11.2004 18:10:49
bluzgmaster
Dodano:
02.11.2004 15:48:32
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2