mocno sciemniony ekran laptopa

co moze byc grane?? jak mam wlaczonego laptopa na zasilaniu to jest przyciemniony mocno ekran, a najdziwniejsze jak wyjme wtyczke z laptopa od zasilania to sie rozjasnia i jest normalnie, choc powinno byc odwrotnie!! czy to wada zasilacza czy raczej cos w laptopie?? help!!!

Odpowiedzi: 3

Zainstaluj jeszcze raz sterowniki od grafy. Mialem bardzo podobny problem na ATI-AMD reinstalka mi pomogla. Watpie ze to wina zasilacza:] Jesli tylko pokazuje sie ze laduje (ikona sie zmienia?) to znaczy ze jest dobrze! Jesli zasilacz by padl to by a. ladowal jak komp jest wylaczony(jesli by byl uszkodzony zasilacZ) b. nie ladowal wcale ( jesli umarl zasilacz) c. spalil laptopa (jesli byloby jakies zwarcie)
Ukey
Dodano
18.03.2009 02:02:21
no niestety juz to sprawdzalem, wszedzie mam ustawienia domyslne zapodane wiec tak jak bylo caly czas do tej pory, oryginalnie, opcje zasilania tez sprawdzalem rozne -oszczedzanie energi, zrownowazone oraz wysoka jakos, i nic nie dalo, a jak bawilem sie z ostroscia, jasnoscia to widac bylo ze to nienaturalne ustawienia a przyciemnienie dalej bylo. Ale tak jak mowie, jak odlacze zasilanie to ciemnosc znika, jest tak jak powinno byc jak pracuje na baterii. wiec moze zasilacz sie skopal i nie daje takiego pradu???
kaczaj
Dodano
15.03.2009 13:55:59
Przeglądnij schematy zasilania i zmień ustawienia jasności ekranu dla poszczególnych profili.
Ad@$
Dodano
14.03.2009 19:18:52
kaczaj
Dodano:
14.03.2009 17:54:34
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1