mikrofon w vista home premium

Witam! od niedawna jestem "szczęśliwym" użytkownikiem Visty Home Premium. mam problem z podłączeniem mikrofonu do kompa- Vista usilnie go "nie widzi". myslałam, że może mikrofon się zepsuł, więc kupiłam nowy.... cóż....nic to nie dało.... czy ktoś jest mi w stanie pomóc? będę wdzięczna za każdą pomoc.......:mryellow:

Odpowiedzi: 6

Nie ma sprawy. Na swój pomysł wpadłem przypadkiem. Grunt, że działa. :) Pozdrawiam
scotymax
Dodano
15.10.2007 11:23:34
jesteś genialny! :mryellow: po zastanowieniu spróbowałam zrobić tak jak ty- zainstalowałam nowy sterownik do płyty głównej-i...... DZIAŁA!!!!!!!!!! jeszcze raz wielkie dzięki! :mryellow:
ataton
Dodano
14.10.2007 22:37:33
moje gratulacje:mryellow: zazdroszczę Ci..... u mnie niestety dalej bez zmian...
ataton
Dodano
14.10.2007 21:49:26
W ostatczności pozbyłem się problemu. Zainstalowałem oprogramowanie dodatkowe do płyty głównej. Troszkę w nim poszperałem i udało się. Okzało się, że domyślnie wyłączone (w moim przypadku) były gniazdka słuchawek i mikrofonu na panelu przednim. Po uruchomieniu i konfiguracji wszystko chodzi jak trzeba. Pomyśleć, że tyle czasu się z tym męczyłem, a rozwiązanie było tak proste. :lol:
scotymax
Dodano
14.10.2007 16:14:29
pocieszyłeś mnie- nie tylko ja mam ten problem....:lol: ja próbowałam włączyć mikrofon i z przodu i z tyłu obudowy- nic to nie dało... niestety nie znam się na kabelkach, a kompa mam nowego- więc nie będę zgadywać, który kabelek jest do czego ;-) mam tylko cichą nadzieję, że odezwie się ktoś, kto się na tym zna i nam pomoże:mryellow:
ataton
Dodano
13.10.2007 22:53:27
Heh, ja mam niestety podobny problem, z tym, że mikrofon działa na tylnym panelu obudowy, a na przdnim nie. Nie wiem z czego to wynika. Sprawdzałem okablowanie itp w środku obudowy, ale to nie to jest powodem. Cóż, jak ktoś miał podobny problem... Pozdrawiam
scotymax
Dodano
13.10.2007 22:24:38
ataton
Dodano:
13.10.2007 10:51:10
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1