Migająca dioda monitora

Witam kupiłem nowe części do komputera: - gigabyte GA-M56S-S3 - athlon 64 x2 4400+ - 1gb ddr2 800 - GF galaxy 8500 ddr3 256 mb - zasilacz tracer 4lite 450 otóż po podłączeniu wszystkiego uruchamiam komputer i nie wstaje monitor, tzn mruga tylko dioda przy monitorze i nie ma obrazu. Monitor działał jeszcze w czwartek na starych częściach. Złozyłem w ten sposób już pare komputerów wiec nie sadzę abym się gdzieś przy podłączaniu pomylił. Wszystkie wiatraki tj. na radiatorze od procesora, na graficznej i zasilacz się kręcą. Przy ktorejś próbie uruchomienia po 20 sekundach pracy wiatoraków nagle się sprzęt sam też wyłączył, tylko raz tak sie stało. Czy zna może ktoś jakieś rozwiązanie mojego problemu? pozdrawiam edit przy niektórych próbach uruchomienia wiatrak na procesorze wogole nie zaskakuje

Odpowiedzi: 2

Zasilacz ma około 6 miesięcy. Niestety jest to tylko tracer, dałem za niego koło 100 zł, koleś w sklepie mówił, że spokojnie pociagnie dual core, wcześniej pracował na socket 754 i sempron 2500+, dwa dni temu pracował, zasilacz dostarcza prąd do płyty głównej, wszystkie diody pracują a wiatraki się dobrze kręcą. Próbowalem podłączyc wszystko jeszcze raz i dalej bez żadnej poprawy. Jeśli przez weekend niczego nie wymyśle to w poniedziałek pójdę do sklepu zareklamować części. edit http://www.tracer.eu/Products.aspx?GroupID=48&SubgroupID=0&ProductID=TRAZAS09696&MenuID=705& zasilacz
gigu22
Dodano
12.04.2008 14:42:50
Zweryfikuj stan techniczny zasilacza. Nówki też mogą być wadliwe. Sprawdź, czy wtyczka od monitora dobrze siedzi w gnieździe karty, czy nic nie jest nadszarpnięte, najlepiej sprawdź go na innym kompie.
XanTyp
Dodano
12.04.2008 02:32:55
gigu22
Dodano:
11.04.2008 21:25:55
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1