MICROSOFT VIRTUAL PC - brak internetu

Proszę o pomoc otórz zainstalowałem program MICROSOFT VIRTUAL PC i wszystko jest dobrze oprócz braku internetu. Czy można prosić o pomoc jak zrobić internet aby był w programie MICROSOFT VIRTUAL PC. Za wszelką pomoc serdecznie Dziękuję z góry, dodam tylko tylę że urzywam Neostrady. Pozdrawiam Krzychumag.

Odpowiedzi: 3

Uruchomcie VirtualPC Na ikonce w trayu klepnijcie prawym klawiszem i dajcie Options - jest tam ustawienie Keyboard - oglądnijcie je.
Żółty
Dodano
03.06.2008 12:16:36
No tak niestety też mam ten problem nierozwiązany( Używam VPC tylko do testowania zgodności programów z Vistą) i aktualnie nie potrafię podać rozwiązania. Jeśli ktoś inny go rozgryzł to też chętnie skorzystam:).
Kocho
Dodano
02.06.2008 14:30:03
A jaki System masz zwirtualizowany? jeśli Windows to doinstaluj Virtual Machine Additions, a w ustawieniach Virtual PC w Sekcji: Networking ustaw:Shared networking(NAT) z rozwijanej listy przy Adapter1.
Kocho
Dodano
02.06.2008 12:48:31
  • krzychumag 02.06.2008 14:00:13

    [quote=Kocho]A jaki System masz zwirtualizowany? jeśli Windows to doinstaluj Virtual Machine Additions, a w ustawieniach Virtual PC w Sekcji: Networking ustaw:Shared networking(NAT) z rozwijanej listy przy Adapter1.[/quote] Serdecznie Dziękuję Kocho za odpowiedź poradziłem sobie ale mam inny problem nie mogę pisać literek ąćśę itp.. Za wszelką pomoc jak to rozwiązać serdecznie Dziękuję z góry. Pozdrawiam Krzychumag.

krzychumag
Dodano:
02.06.2008 11:52:14
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1