Microsoft Store PL vs USA

Witam, używam Windows 8 Enterprise Evaluation (build 9200) na tablecie Samsung Slate 7, bo szczerze mówiąc nie widzę na razie sensu używania tego systemu na urządzeniu bez ekranu dotykowego. Ale do rzeczy: system instalowałem 2 razy, bo wymieniłem dysk SSD ze 128GB na 256GB, a nie udało się odzyskac systemu z utworzonego obrazu (temat na osobny wątek). Za pierwszym razem zalogowałem system podczas instalacji do mojego konta online na outlook.com i w Sklepie miałem dostęp do żałosnych kilku aplikacji w polskiej wersji. Przy drugiej instalacji postanowiłe zrobić inny eksperyment i utworzyłem tylko konto lokalnego admina na komputerze z pominieciem opcji logowania online. I voila! w Sklepie pokazało mi się mnóstwo aplikacji (zapewne wesja Microsoft Store dla USA). Uradowany zainstalowałem sobie trochę apek, w tym płatnych (dodanie polskiej karty kredydowej, jako metody płatności nic nie ograniczyło). Ale potem (znowu dla eksperymentu) połączyłem konto lokalne z kontem online i jak było do przewidzenia, po restarcie systemu wróciłem do naszej biedniacjiej wersji sklepu, chociaż uprzednio zainstalowane aplikacje mi pozostały i nadal działają. Wie ktoś może, jak oszukać Sklepik, żeby ponownie dał dostęp do pełnej wersji na USA? Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

No dobra ale jak doszedłeś do tych ustawień ? Bo ja jakoś nie widzę możliwości ustawień sklepu ?
popiolkiewicz
Dodano
29.10.2012 19:45:22
Znalazłem rozwiązanie i to raczej proste... Trzeba przejść do: Sklep -> Ustawienia -> Preferencje i wyłączyć opcję "Ułatwiaj znajdowanie aplikacji w moich preferowanych językach". Doskonale dobrana nazwa - faktycznie ułatwia poprzez usunięcie 90% zawartości Sklepu...
Mickey66
Dodano
18.09.2012 00:35:29
Mickey66
Dodano:
11.09.2012 00:06:54
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1