Microsoft poprawia narzędzie do sprawdzania legalności systemów

Zapraszamy do komentowania aktualności: Microsoft poprawia narzędzie do sprawdzania legalności systemów.

Odpowiedzi: 10

Do mnie do osoby prywatnej potrzebują nakazu do firmy nie bo to kontrol to 1 przyklad
Komentarz
Dodano
20.06.2006 18:55:01
@sorki - Ty czy firma... i to i to podlega prawu. Gdy instalujesz poprawkę do sprawdzania oryginalności systemów to zgadzasz się aby... właśnie - czy ktoś to czyta w ogóle? Pewnie nie, zgadza się na warunki, a później nie chce ich przestrzegać i ma jeszcze pretensje.
Komentarz
Dodano
20.06.2006 15:25:41
Adam troszeczke pomyliło się tobie pojecia firma to instytucja prawna a w szczególności z dopiskiem z o.o. a ty i ja t o osoba prywatna nie !!! tu wobec prawa jest duża rużnica no nie !! jeżeli się myle to mnie poprawcie
Komentarz
Dodano
18.06.2006 22:48:48
@remik - a firmy również odmawiają kontroli? Chyba nie powiesz mi, że one inwigilują korporacje i nie życzysz sobie "tych panów".
Komentarz
Dodano
18.06.2006 16:54:52
popieram remika,tez sobie nie zycze zafajdanych ormowcow w swoim kompie
Komentarz
Dodano
18.06.2006 04:18:00
Mario, pierniczysz jak potłuczony. 1. "Moze i WGA łączył się codzienni z serwerem Microsoftu, ale mi to wogole nie przeszkada. Mam legalny system wiec czego mam sie obawiac?" Ja na przykład, mając wolne łącze, wkurzam się, że jakiś program za moje własne pieniądze ogranicza mi przepustowość. A mając zwykły modem (tak, tak, niektórzy jeszcze go mają) byłbym ewidentnie wkurzony - bo każda minuta to byłby dla mnie dodatkowy koszt. 2. "A te połączena mają za zadania ograniczyc piractwo, czyli przestępstwa" Bzdura, MS od lat stosuje tego typu rozwiązania. Nie mają one wiele wspólnego z piractwem a już na pewno go nie ograniczyły. Osoby, które mają pirata i tak nie kupią z tego powodu legala. Raczej korzystają z programów typu Autopatcher i wgrywają łatki oczyszczone z wszelkich szpiegowskich świństw. 3. "Więc może niedługo pan Weinstein zażąda zwolnienia wszystkich policjantów, bo to ogranicza wolność, nie tłumaczą mu się z tego co robią i wogóle ;-)" Ani to inteligentne, ani dowcipne - więc ten uśmieszek zupełnie nie na miejscu. Tu chodzi tylko o to, że za twoimi i moimi plecami wiodący system zaczyna pozwalać sobie na zbyt wiele rzeczy. Osobiście lubię wiedzieć, jak, kiedy, dlaczego i z kim łączy się mój komputer z moim systemem. Nie podoba mi się idea "tylnych furtek" pozwalających na odszyfrowywanie danych, nie podoba mi się idea cookies naruszających moją prywatność, nie podoba mi się też, że system pozwala w sposób bardzo łatwy naruszać moją prywatność. Jeśli tobie nie przeszkadza, że system cię inwigiluje, to twoja sprawa. Ja w takiej sytuacji inwestuję w dobrego firewalla i wszystkie te wynalazki natychmiast blokuję. Mój komputer i mój system to moje królestwo. Kupiłem dom i kupiłem komputer. Legalnie. I nikt bez nakazu prokuratora nie będzie mi w nim zaglądał do łóżka, nawet w imię bezpieczeństwa, legalności i innych niesprawdzalnych dla zwykłego użytkownika powodów.
Komentarz
Dodano
16.06.2006 22:50:31
Wystarczy odinstalować tę "poprawkę" Mam oryginalnego windowsa za kturego zapłaciłme niemało ale niechcę instalować czegoś co zajmie mi miejsce na dysku i przy starcie obciazy pamię komputera.. po co mi to skoro posuiadam legalny system??
Komentarz
Dodano
14.06.2006 12:53:00
Wystarczy na firewallku zablokować WGA i problem z głowy.
Komentarz
Dodano
13.06.2006 22:46:17
Czy fachowcy z Microsoftu uważają, że ludzie nie mają co robić, tylko natychmiast po sprawdzeniu legalności usuwają legalny system (kosztujący bardzo dużo, jak na polskie warunki i pensje) i wgrywają pirata - i to kilka razy dziennie - za każdym uruchomieniem systemu.
Komentarz
Dodano
13.06.2006 21:14:00
Moze i WGA łączył się codzienni z serwerem Microsoftu, ale mi to wogole nie przeszkada. Mam legalny system wiec czego mam sie obawiac? A te połączena mają za zadania ograniczyc piractwo, czyli przestępstwa. Więc może niedługo pan Weinstein zażąda zwolnienia wszystkich policjantów, bo to ogranicza wolność, nie tłumaczą mu się z tego co robią i wogóle ;-)
Komentarz
Dodano
13.06.2006 21:00:06
CentrumXP.pl
Dodano:
13.06.2006 21:00:06
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1