Microsoft Outlook

mam mały problem, chciałem naprawić MO poprzez uruchomienie funkcji w pomocy / wykryj i napraw / szło dobrze ale nagle wyskoczyło info źe pojawił się błąd i musisz rozpocząć jeszcze raz. II problem był juź bardziej powaźny, podczas uruchomienia programu MO wyskoczyły info źe nie moźna zainstalować pliku konfiguracyjnego
c;/program files/microsoft office/offce10/addins/msspc.ecf c;/program files/microsoft office/offce10/addins/rwiz1.ecf c;/program files/microsoft office/offce10/addins/msspc.ecf c;/program files/microsoft office/offce10/addins/rwiz1.ecf c;/program files/microsoft office/offce10/addins/msspc.ecf
oraz źe brak pliku dodatku msspc.ecf lub jest on nieprawidłowy i co najwaźniejsze znikneła mi cała baza danych MO (KURDE)
podczas ponownego uruchonienia opcje/wykryj napraw/ wyskakuje info źeznaleść znaleźć pakiet instalacyjny PRO.MSI, oczywiśie wszadziłem CD WXPp

Prosze was o pomoc muszę odzyskać bazę danych.

Odpowiedzi: 7

Niestety, źaden programik antyvir nic nie wykrył, ale nowe zdaźenie dokonało się na moim kompie odnalazła się baza danych, problem powtarza sie z plikami konfiguracyjnymi.
POMOCY – czy ktoś wie o co chodzi ???
CARASSIUS
Dodano
14.07.2003 03:11:15
dzięki za info spróbuje usunąć problem w ten sposób jeźeli się uda to dam znać.
Jeszcze raz wielkie dzięki.
Pozdrowienia z Grodu Kraka.
CARASSIUS
Dodano
12.07.2003 03:32:50
Nie zaszkodzi sprawdzić na wiry zoo i macro bytujące w Office.
Polecam NAV 2003 lub trial RAV 8 Desctop for Windows.
www.ravantivirus.com
tire
Dodano
11.07.2003 18:04:53
I TAK WIELKIE DZIEKI, KAŻDY POMYSŁ JEST CENNY.
MOŻE WIESZ W JAKI SPOSÓB NAPRAWIĆ PLIKI KONFIGURACYJNE, BO TAK NA PRAWDĘ TO ONE NAWALIŁY ......ADDINS/....
CAŁEGO OFFICA WYAŁTOWAŁEM I WPISAŁEM GO OD NOWA ALE I TO NIC NIE POMAGA, TEN SAM PROBLEM, PLIKI KONFIGURACYJNE
CARASSIUS
Dodano
11.07.2003 13:13:28
Ja niestety nie wiem jak Ci pomóc. Nie mam problemów z tym pakietem. Proponuję wyszukać wszystkie wpisy w rejestrze dotyczące Outlooka i powywalać, a jak masz problem z całym Officem to i to takźe. Wyczyść kompa z całego Offica, zainstaluj od nowa, moźe pomoźe...
aligator
Dodano
11.07.2003 12:38:12
Witam, wielkie dzięki ale tej bazy juź nie mam, co bardziej ciekawe instaluje od nowa MO i problem z plikami dalej sie powtarza. Odnalazłem pro.msi płytka była chyba lekko zabrudzona. Tera za kaźdym razem kiedy uruchamiam MO wyskakują same błędy. Nawet po przeinstalowaniu.
CARASSIUS
Dodano
11.07.2003 12:32:43
Zaznacz najpierw opcję "pokaź ukryte pliki i foldery", a baza danych Outlooka siedzi w C:/Documents and Settings/Twoja nazwa/dane aplikacji/Microsoft/Outlook. I zobacz czy masz tam plik "backup.pst", to jest baza danych.
aligator
Dodano
11.07.2003 09:03:58
CARASSIUS
Dodano:
09.07.2003 21:19:19
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1