Microsoft office word 2003 [denerwujący problem]

Witam serdecznie wszystkich:mryellow: mam od dłuższego czasu problem z w/w programem. Mianowicie gdy zapełniam tekstem całą kartkę i klikając "enter" powinna się otworzyć automatycznie nowa strona. W tym właśnie problem że tak się nie dzieje i muszę się męczyć ręcznie czyli [i]wstaw -> podział -> następna strona[/i] niby to nie jest jakiś wielki problem, ale gdy np kopiuje ze strony tekst i chce go wkleić w word'a (tekst zajmuje wiecej niż jedna strona) to wkleja mi się tylko tyle ile się zmieści na tej otwartej stronie. W pomocy jaka jest w pakiecie Microsoft Office znalazłem że są dwie opcje dodawania stron automatyczna i ręczna, ale już nie ma nić napisane co w przypadku nie dodawania się strony automatycznie. Zaznaczę od razu ze WIELOKROTNIE odinstalowywałem pakiet Microsoft Office i bez skutku dalej problem się pojawia. Użyłem również programu to czyszczenia rejestru by całkowicie wykasować program. Dalej nic, coraz częściej szlak mnie trafia gdy potrzebuje coś szybko wkleić i wydrukować, zamiast zająć mi to max 5 min muszę poświęcić temu o wiele wiele więcej czasu. Proszę bardzo o jakieś wskazówki lub pomoc bo kilka razy jeszcze tak się będę męczył to wyjdę z siebie#-o pozdrawiam.

Odpowiedzi: 3

A to do mnie masz o to pretensje? I proszę się powstrzymać od wulgarnych - nawet tylko półsłówek.
XanTyp
Dodano
07.06.2010 18:51:33
Podziały stron i dzielenie na strony — informacje Jeśli cała strona zostanie zapełniona tekstem lub rysunkami, program Microsoft Word wstawi automatycznie podział strony (podział strony: Miejsce, w którym kończy się jedna strona i zaczyna następna. Program Microsoft Word może wstawiać automatyczny (miękki) podział strony albo użytkownik może wymusić podział strony w określonym miejscu, wstawiając ręczny (twardy) podział strony.) i zacznie nową stronę. Aby wymusić wstawianie podziału strony w określonym miejscu, można wstawić ręczny podział strony. Automatyczny podział strony. Ręczny podział strony. Na przykład, można wymusić podział strony, aby sprawić, żeby tytuł rozdziału zawsze był umieszczany na początku nowej strony. Jeśli użytkownik opracowuje dokument liczący więcej niż kilka stron i ręcznie wstawia podziały stron, może zaistnieć konieczność częstego wstawiania podziałów stron podczas edytowania dokumentu. Można więc ustawić opcje dzielenia stron, aby zachować kontrolę nad miejscami, gdzie program Word wstawia automatyczne podziały strony. Na przykład, można zapobiec występowaniu podziałów strony w środku akapitu lub w środku wiersza tabeli. Można też sprawić, żeby podział strony nie występował między dwoma akapitami, np. między nagłówkiem i następnym akapitem. [b]tyle jest napisane w tej jeb...j pomocy.[/b]
tsw.michal
Dodano
07.06.2010 16:57:57
Duś F1 i szukaj: Dodawanie lub usuwanie strony w programie Word
XanTyp
Dodano
06.06.2010 23:57:09
tsw.michal
Dodano:
06.06.2010 17:12:10
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1