Microsoft .NET Framework

Witam.
Miałem ostatnio problem z oprogramowaniem do drukarki HP Jakimś cudem zniknęło z listy (wszystkie programy).
Od instalowałem pozostałości i ponownie chciałem zainstalować program obsługi drukarki, ale o dziwo instalator pod koniec instalacji wycofywał się twierdząc, źe jest jakiś nieokreślony błąd instalatora. Windows XP prof. prawidłowo odnajdywał drukarkę oraz instalował sterownik, mogłem drukować, ale dostęp do drukarki miałem tylko z poziomu Windows. Nie mogłem przeczyścić dysz, z kalibrować itp. etc. etc. Po kilku nieudanych próbach weszłem na czat z HP.
Pomoc konsultanta pomogła, udało się wgrać ponownie program sterujący drukarką, jak to powiedział metodą alternatywną. Podczas sesji jednym z pytań było czy mam wgrany Microsoft.NET Framework,nie miałem, więc wgrałem i nie pomogło. Pytanie, po co mi to diabelstwo potrzebne, bo juź mam wgrany oprócz wyźej wymienionego programu nakładkę polonizującą i jedną poprawkę a nie widzę programu i nie wiem czy jest przeciętnemu zjadaczowi potrzebny.

Odpowiedzi: 0

krypa
Dodano:
11.12.2005 23:28:20
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0