Microsoft Longhorn 5048 Beta 1

Czy oplaca sie teraz kozystac z Longhorn'a Bety 1 ?? I jakie jest zagrozenie wirusowe ????

Odpowiedzi: 19

pomagasz złodziejowi?? ;P
wogule pewnie kazdy bulid jest niewypalem jezeli ma sie 256 ramu – hmm jeszcze niewyszly nawet sterowniki wiec poco instalować skoro i tak "coś ma nie chodzic"
poczekajcie chociaź na jakies pre–beta sterowniki ;P
pozdro
pytanie za 100 punktow dlaczego ms wypuscil wersje dla 64bitowych prockow a dla pozostałych trzeba "ukrasc" – poniewaź 64 jest lepsza??.
heh ale gupoty
niema jak popisanie gupot o longhornie – karzdy cos od siebie i powstaje legenda
pozdro poraz 2
Janosik
Dodano
13.07.2005 02:55:14
John48:
Następny błąd który mnie wqrzył :!: :!:
Czemu do jasnej ciasnej nie moge zainstalować Skype :?: :?:




No sa bledy bo to ejst wersja beta a nie finalna, gdyby byla to wersja finalna z pewnoscia blad zostalby zapisany w raporcie i wyslany do centrum microsoft.

PS: mozesz napisac na jakim sprzecie masz zainstalowana wersje beta 1 i jak chodzi ?? Wczoraj sciagnelem i nei wiem czy instalowac . :?
Anonymous
Dodano
04.05.2005 18:25:02
Następny błąd który mnie wqrzył :!: :!:
Czemu do jasnej ciasnej nie moge zainstalować Skype :?: :?:
John48
Dodano
04.05.2005 18:10:49
Talanir:
Czy oplaca sie teraz kozystac z Longhorn'a Bety 1 ?? I jakie jest zagrozenie wirusowe ????




Nie wiem czy sie oplaca wiem tylko ze jest jak zainstalujesz BETE to musisz ja aktywowac a to raczej jest nie mozliwe. Zadnego longhorna nie mozna aktywowac , probowalem wszelkimi crackami i nic pisalo tylko ze aktywacja udala sie , lecz po jakims czasie po 14 dniach juz nie moglem odpalic longhorna. Jedynie moze pomoglby kontakt z biurem obslugi microsoft 8)
Anonymous
Dodano
04.05.2005 17:42:41
Ja wlasnie zassalem wersje beta longhorna ma dokladnie 831.49 mb i jest wersja do wypalenia na cd–r DVD. Nie wiem czy instalowac ta wersje , sam jestem ciekaw co to za wersja , czy ten system sie laduje szybciej niz jego poprzednicy. Mialem wersje 4051 ale to byl syf a nie system. TO cos ladowalo mi sie 10 min za kazdym razem , nei wiem po co tworcy powlaczali mase roznych uslug ktore nei maja sensu, brak jest tez systemu plikow WinFS . W zasadzie tylko okienka rzucaja sie w oczy. Jak ma tak samo wygladac wersja beta 1 5048 to ja dziekuje. :roll:
Anonymous
Dodano
04.05.2005 17:39:49
gusioo:
I dobrze – w Alfach czy innych pre–betach tak powinno być.


tak nie powinno być ale nic na to nie poradzić, tak z czystej ciekawości, napisz mi na PW skąd ściągałeś tą wersje, bo mi sie wydaje źe takiego samego screna widziałem w necie gdzies,nie jestem przekonany czy to naprawde twoja winda :]
Andrew Golota
Dodano
03.05.2005 19:06:39
I dobrze – w Alfach czy innych pre–betach tak powinno być.
Anonymous
Dodano
03.05.2005 18:57:18
Za to ja mam problem z konfiguracją sieci ( Kreator konfiguracji sieci )
Przy próble skonfigurowania pokazuje sie komunikat :cry:
John48
Dodano
03.05.2005 18:52:51
dobra ściągnąłem wersje beta 1, tylko narazie musze kupić płytke cdr 800 mega bo na 700 sie nie nagra 830 mega.
Zainstaluje to jutro to zdam relacje :]
Andrew Golota
Dodano
03.05.2005 18:22:36
andi18:
nie nie płacisz za beta wersje, ale zeby sie zarejestrować na stronce microsoftu i pobrać legalnie wersje beta trzeba wykupoić odpowiednią licencję którą akurak ja mam :], ewentualnie z emule moźesz ale na razie i tam nie ma – a za to ja juź sciągam z microsoftu całkowicie legalnie, potem zrobie mały teścik i opublikuje go na tym forum :]


A taka legalna licencja to pewnie się – sądząc po Twoich postach dot. tego samego OS–u umieszcoznych na forum jamy – i tak na nic nie przyda.
Jeźlei przyjąć, źe jesteś w gronie testerów to w ten sposób moźna wyjasnić ilość i wielkość luk w systemach MS.
Ergo dedykuję Ci trawestację tego co generał Bernsteinowi powiedział ( CK Dezerterzy ).
Rebe
Dodano
03.05.2005 16:19:05
nie nie płacisz za beta wersje, ale zeby sie zarejestrować na stronce microsoftu i pobrać legalnie wersje beta trzeba wykupoić odpowiednią licencję którą akurak ja mam :], ewentualnie z emule moźesz ale na razie i tam nie ma – a za to ja juź sciągam z microsoftu całkowicie legalnie, potem zrobie mały teścik i opublikuje go na tym forum :]
Andrew Golota
Dodano
03.05.2005 15:42:42
nie nie płacisz za beta wersje, ale zeby sie zarejestrować na stronce microsoftu i pobrać legalnie wersje beta trzeba wykupoić odpowiednią licencję którą akurak ja mam :], ewentualnie z emule moźesz ale na razie i tam nie ma – a za to ja juź sciągam z microsoftu całkowicie legalnie, potem zrobie mały teścik i opublikuje go na tym forum :]
Andrew Golota
Dodano
03.05.2005 15:42:42
a zresztą ściągne ją ze stronki microsoftu to poddam ją rtestowaniu i oczywiście napisze na forum czy jest lepsza od 4074 :]

cholerka ciekawe,mówisz źe ze strony microsoftu ściągniesz ? z tego co wiem to za beta testing się płaci... :roll:
maq123
Dodano
03.05.2005 15:33:05
a nie wiecie czy ona nie jest bardziej stabilna ?? ewentualnie jakie programy na nią wchodzą?? a zresztą ściągne ją ze stronki microsoftu to poddam ją rtestowaniu i oczywiście napisze na forum czy jest lepsza od 4074 :]
W tym tygodniu ją ściągne ( a zapisałem się jako beta tester ) więc skoro moźna ją pobrać to ją pobiore i umieszcze test :]
Andrew Golota
Dodano
03.05.2005 13:11:34
Talanir:
Wyszla ona jakos teraz nie dawno oficjalnie wydana przez Microsoft i lepsza jest tym, ze to jest Beta 1 :–))


Tyle tylko, źe nie dla wszystkich, a dla testerów.
Reszta chętnych musi ją ...ukraść.
Rebe
Dodano
03.05.2005 10:25:26
http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=58635
xxx
Dodano
03.05.2005 00:19:54
Talanir:
Wyszla ona jakos teraz nie dawno oficjalnie wydana przez Microsoft i lepsza jest tym, ze to jest Beta 1 :–))


no tak a co sie zmieniło dokładnie to pewnie tajemnica no nie??
Andrew Golota
Dodano
30.04.2005 02:14:35
Wyszla ona jakos teraz nie dawno oficjalnie wydana przez Microsoft i lepsza jest tym, ze to jest Beta 1 :–))
Talanir
Dodano
29.04.2005 23:47:16
hmm.. a kiedy ona wyszla??bo jestem lekko nie zorientowany i ewentualnie w czym jest lepsza od build 4074??
Andrew Golota
Dodano
29.04.2005 20:53:14
Talanir
Dodano:
29.04.2005 20:09:26
Komentarzy:
19
Strona 1 / 1