Menu kontekstowe

Witam. Z menu kontekstowego folderów z plikami muzycznymi i samych plików muzycznych, chciałbym usunąć wpisy "Dodaj do listy programy Windows Media Player" "Odtwarzanie za pomocą Windows Media Player" "Kupowanie muzyki online" Gdzie to można usunąć we właściwościach "Windows Media Player" czy w Rejestrze systemowym? Szykam, szukam i nie mogę znaleźć. Najbardziej zależało by mi na usunięciu z menu kontekstowego wpisu "Kupowanie muzyki online" [b][i][color=darkred]Opcja Edytuj się kłania. Zdaje się, że Tobie już o tym wspominałem. Następnym raz kosz bez ostrzeżenia. Anathema[/color][/i][/b]

Odpowiedzi: 2

Sprawdź czy nie zaskoczy po wydaniu polecenia [code]regsvr32 /u wmpshell.dll[/code] Może być z restartem. A jak nie to w kluczu HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations spróbuj pousuwać klucze (lub podklucze same) ContextMenuHandlers z kluczy audio i Directory.Audio (wyeksportuj sobie rzecz jasna klucz najpierw w celach backupowych ;) )
Żółty
Dodano
08.05.2007 20:33:23
Szykam, szukam i nie mogę znaleźć. Najbardziej zależało by mi na usunięciu z menu kontekstowego wpisu "Kupowanie muzyki online"
krzysztofko
Dodano
08.05.2007 20:05:04
krzysztofko
Dodano:
07.05.2007 16:32:55
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1