MEFISTO_K JEST NIEWINNY

OGŁASZAM ZE MEFISTO_K ZOSTAL NIESLUSZNIE UKARANY BANEM NA TYDZIEN PONIEWAZ NIKT Z SZNOWNYCH PANOW MODERATOROW I ADMINISTRATOROW NIE WPADL NA TO ZE NP. JA MOGLEM SIE WLAMAC NA JEGO KONTO MIAL BARDZO LATWE HASLO NA POCZCIE I TO YKORZYSTALEM. CHCE GO PRZEPROSIC I PROSIC O UKARANIE MNIE A NIE NIEWINNEGO MEFISTKA PROSZE :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odpowiedzi: 5

a pozatym mefisto, miales pilnowac swojego konta.
Anonymous
Dodano
16.10.2003 12:53:56
temat mefisto_k jest zakonczony. tydzien odpoczynku dobrze mu zrobi

Osobiście uwaźam, źe mefisto_k, nie jest taki, źeby pisac takie oszczerstwa. Moźe i pisze czesto off–topic, ale jednak myslę, źe aź tak wulgarny i bezczelny nie jest


byc moze masz racje ale my walczymy o porządek na forum a na kazdej wojnie ofiary musza byc :twisted:

padlo na mefisto – sam jest sobie winien. jesli nie bezposrednio, to posrednio – zle dobiera sobie kumpli.

mnie to nie interesuje. Porzadek musi byc
The_judge
Dodano
16.10.2003 00:14:34
Da napewno do myślenia.
Przynajmiej przez tydzień będzie trochę spokoju. :)
damipl
Dodano
15.10.2003 23:51:43
Widać jakich ma kumpli.
Mi teź ogłaszał kto to zrobił.
Dostał bana tylko na tydzień.
Dobrze, źe nie na zawsze – więc myśle, źe jest ok.
Da mu to mimo wszystko troche do myślenia.

Pozdrówki
Tomekk
Dodano
15.10.2003 23:15:26
wkurzony:
OGŁASZAM ...
Jesli juz chcesz cos oglosic, to oglaszaj wylaczajac CAPS LOCK–a. No a jesli jest nawet tak jak mowisz, to raz, ze mefisto ma kolegow do dupy ktorzy robia mu kolo piora, dwa, ze bedzie teraz juz wiedzial iz to nie jest zabawa a my gadamy, upominamy tak sobie, a trzy, przez ten tydzien Tobie za kare niech mefisto nakopie do dupy.


P.S. Znasz przyslowie – "Nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka" ?
EL NINO
Dodano
15.10.2003 21:33:39
wkurzony
Dodano:
15.10.2003 20:35:17
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1