Media Center sterownik do Katry TV AVER do notebooka

Zakupiłem kartę AVerTV Cardbus PCMCIA Plus do notebooka . Po zainstalowaniu karty i uruchomieniu pokazuje mi się komunikat "Urzadzenie przechwytywania wideo jest niedostępne. Sprawdź ,czy sterownik został zainstalowany poprawnie!" a następnie wskakuje komunikat o błedzie>>>>..
O co chodzi.. przeinstalowałem sterowniki ( ponowna instalacja ) i dalej to samo. Prawdopodobnie sterownik nie obsługuje Windowsa XP Media Center Edition 2005 a taki mam w Vobisie .... Nie mogę znaleźć sterownika który mi to uruchomi
Prosze o kilka słów pomocy lub adres na taki sterownik

Odpowiedzi: 3

Jeszcze raz powtarzam. Karta którą kupiłeś nie ma certyfikatu od MS, czyli nie uruchomisz jej pod nakładką MS.
Dlatego powinieneś uźyć programu dostarczonego z kartą w celu oglądania tv.
Jan Winnicki
Dodano
20.04.2006 17:14:40
Karta działa bez zarzutu na Windows XP, lecz oryginalny sterownik tej karty tak jak sterownik z podanej strony nie uruchamia jej. Prawdopodobnie naleźałoby zdjąć nakładkę Media Center .. ale po to ją człek kupił aby działała w sytemach medialnych , a ponadto to ja nie wiem jak zdjąć nakłądkę MC
gonzo1
Dodano
20.04.2006 16:54:34
Ta karta nie ma certyfikatu "Windows XP Media Center". Nie uruchomisz jej pod "nakładką" MS Media Center.
Natomiast sama karta, tj. instalacja sterowników i oprogramowania dołączonego do niej (bądź alternatywnego zgodnego z nią), powinna pójść bez problemu. Bo jak widzę w sieci, działa ona pod Win2k/XP.

Sterowniki do pobrania stąd:
http://www.avermedia.com/cgi–bin/support_driverbympdpro.asp?category=TV%20Cardbus&category2=Analog&proname=AVerTV%20Cardbus%20Plus&modelno=E501
Jan Winnicki
Dodano
20.04.2006 00:06:19
gonzo1
Dodano:
16.04.2006 15:52:31
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1