Medal of Honor Allied Assault

w gierce Medal of Honor Allied Assault po uruchamia sie normalnie do menu natomiast jezeli wchodze w gre
obraz mi minimalizuje i chce sie laczyc z siecia wylaczam siec a obraz gry jest na 3/4 obrazu.Oco tu chodzi ???????????

Z gory dziekuje :))

Odpowiedzi: 9

mioźesz takźe poprostu chwilowo usunąc połączenie z internetem...
potem wszystko bedzie dobrze!!!
Pozdro
TooL
Dodano
01.05.2002 13:37:41
Mamy m.o.h.Piracki.Gdy włączamy gre wyświetla nam sie początkowa ikona a potem znika.Mamy windows xp. Cracka nie da sie wgrać.

Co mamy robić???
Anonymous
Dodano
28.04.2002 16:45:16
robi mi się dokładnie to samo, zgodnie z waszymi zaleceniami wszysko ustaliłem i teraz gra chodzi jak burza ...........przez 15 sekund poczym zawiesza cały system i to jak – nawet święta trójca nie działa , trzeba ordynarnie odciąc dopływ prądu.Ma ktoś jakiś pomysł
marek
Dodano
21.04.2002 14:56:08
Zaznacz przd grą w przeglądarce w opcjach połączenia nigdy nie wybieraj połączenia np.z TP.SA
Ja tak zrobiłem i problem zniknął.
Na pulpicie zrobiłem sobie skrót z dial–up i do połączenia z Inernetem.
Takie rozwiązania jest dobre w wielu przypadkach kiedy aplikacje
same się łączą bez Twojej zgody
Anonymous
Dodano
19.03.2002 13:23:50
Tylko ponawiam prośbę

JACA
jaca
Dodano
12.03.2002 15:14:33
Panowie a ja mam taki problem z kursorem niekiedy w gierce mam kursor z windows i niemogę sterowac źołnierzem a w menu gierki kursor ten z gry jest zawieszony w górnym prawym rogu a na ekranie mogę tylko poruszać kursorem z windows i oczywiscie niczego nieidzie wybrać .Czy ktos miał podobny problem, moźe jakies rozwiązanie

Pozdrówka

JACA
jaca
Dodano
23.02.2002 01:56:30
Przy instalacji moh pytał czy grasz w sieci i kliknąłeś TAK dlatego jest jak jest
Anonymous
Dodano
22.02.2002 22:36:58
najlepiej poczekac samo zniknie i bedzie ok
Anonymous
Dodano
14.02.2002 00:10:00
Bruner teź mam ten problemik niczym się nie przejmuj zrób po prostu tak:
kiedy włączysz grę i załadujesz save'a lub rozpoczniesz "nową grę" obraz tradycyjnie ci się zminimalizuje i wyskoczy "połącz" clicknij wtedy anuluj poczekaj aź usłyszysz jakiś dzwięk z gry wtedy to clicknij na przycisk zminimalizowanego "medala.." w pasku zadań i wszystko będzie oki!!!

p.s. jeśli nie miałbyś zainstalowanego modemu ten problem by się nie pojawiał!!!

pozdrawiam i miłego grania ja juź przeszedłem Medala jest niesamowity!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lagier
Anonymous
Dodano
13.02.2002 23:22:00
Anonymous
Dodano:
25.01.2002 15:01:00
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1