Medal Of Honor: Allied Assault

Mam problem dotyczacy gry MOHAA. Gdy uruchamiam gre wszystko jest OK. Ale gdy zaczynam pierwsza misje albo trening na ekranie zamiast tekstur pojawiaja mi sie czarne i zolte kolory i praktycznie nic nie widac. W helpie napisano ze to wina sterownikow do karty graficznej. Mam Geforce'a 2 MX i Windowsa XP. Sciagnalem najnowszy detonator XP ze strony NVidia, ale to nie przyniosło efektow. Mam tez najnowszego Direct'a. Jesli ktos wie jak moglbym rozwiazac ten problem prosze o podpowiedz. Z gory dzienks.

Odpowiedzi: 1

Nie wiem czy moja rada pomoźe, ale moźe... Teź miałem kilka podobnych problemów i instalowałem róźne detonatory, ale to nic nie zmieniało.
Spróbuj odinstalować detonatory oraz sterowniki od karty. Po po ponownym uruchomieniu kompa włóź płyktę ze sterownikami od karty i zainstaluj sterowniki (nawet jeśli pojawi się komunikat o braku podpisu...). Jeśli instalacja nie następuje automaytycznie – zainstaluj stery od Windows 2000 – ja tak zrobiłem i wszysko mi chodzi, nawet bez jakichkolwiek detonatorów.
Powodzenia!!!
PeWu
Dodano
07.10.2002 03:50:33
Anonymous
Dodano:
08.03.2002 23:41:46
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1