mąż zablokował mi strony www :/

Mam problem, od jakiegoś czasu gram w pewną gre on-line, mężowi zaczeło to przeszkadzać i coś porobił w moim kompie tak ,że nie moge wejść na tą gre. Nie widze żadnych nowych programów zainstalowanych na komputerze, ale nie jestem specjalistką:/ Prosze poradźcie jak to odblokować. Gdy wchodze na strone gry wyskakuje coś takiego: Oops! This link appears broken. Page not found - connection failure.

Odpowiedzi: 7

Nie dość że temat odkopany po pół roku to jeszcze nic nie wnoszący do sprawy... No mistrzem ciętej riposty to Ty nie będziesz...bynajmniej nie na tym forum...
Razorek
Dodano
22.09.2009 23:23:05
Tylko mężowi nic nie mów, bo zablokuje Ci ją jeszcze inaczej plus dostęp do forum CXP ;) [b]edit//[/b] [color=darkred]Wykopki wyrównałem. Spodziewam się braku dalszej bezmyślnej aktywności.[/color]
XanTyp
Dodano
07.02.2009 23:57:45
emil0076 :mryellow: strona już się otwiera, było tak jak napisałeś. Dzięki Dziękuję wszystkim którzy wykazali chęci do pomocy, jestem Wam bardzo wdzięczna
kluska79
Dodano
07.02.2009 21:15:18
  • arek1201 22.09.2009 16:07:56

    [quote=kluska79]emil0076 :mryellow: strona już się otwiera, było tak jak napisałeś. Dzięki Dziękuję wszystkim którzy wykazali chęci do pomocy, jestem Wam bardzo wdzięczna[/quote] hahah ostanio widzlem w necio kogos kto szukal jak zablowac stronke tak w styczniu to moze twoj maz ;D

Nie wspomniałaś jeszcze jaki system posiadasz. To co napisał @emil0076 jest bardzo prawdopodobne, ale jak bym jeszcze dla własnego spokoju wszedł w zaporę systemu i sprawdził czy są jakieś wyjątki/reguły. Może tam się rozeszło o jakieś porty albo coś w tym stylu.
Razorek
Dodano
07.02.2009 12:28:14
Może zrobił klasyczy numer z banem na stronę :). Wejdź (jeżeli na dysku C masz system) c:\windows\system 32\drivers\etc powinien tam znajdować się plik "hosts", edytuj go za pomocą notatnika, jeżeli w jakiejś linijce znajduje się adres zablokowanej strony usuń tą linijkę, powinna ona wyglądać w rodzaju "127.0.0.1 www.strona.pl". Jeżeli ten plik wygląda w porządku to nie wiem co może być. Z Twojego opisu wynika że żadnych beniaminów itp. nie ma zainstalowanych.
emil0076
Dodano
06.02.2009 23:37:10
Ok Jedyna zapora jaką tam widze to zapora systemu windows, są jeszcze opcje internetowe i aktualizacje automatyczne. Antywirus raczej nie ma z tym nic wspólnego. Jedyne co wiem to ,że powpisywał kody w odpowiednim miejscu jak to łądnie określił:(
kluska79
Dodano
06.02.2009 23:07:19
Zacznij od zahasłowania komputera. Następnie zorientuj się jakie zapory/firewalle działają na Twoim komputerze. Możesz w tym celu wykorzystać "Centrum zabezpieczeń", które znajdziesz w panelu sterowania. Jak zgromadzisz te dane będziemy dalej myśleć....
Razorek
Dodano
06.02.2009 21:59:49
kluska79
Dodano:
06.02.2009 21:24:55
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1