mapowanie dysków w profilach

Witam. Mam taki problem. W sieci mam serwer plików (prosta sambą, konfigurowalna przez panel) i 20 komputerów z XP i 2000. Nie jest to sieć domenowa. Na serwerze plików mam stworzone udziały. Chciałbym teraz by każdy z użytkowników (20) po zalogowaniu sie do swojego komputera mial zamapowane dyski z odpowiednimi przydziałami. (Jak w sieci domenowej) Np. Na sambie mam user_1, przydział files_1 i files_2. user_1 loguje sie na dowolnym z 20 kompów i (jak w sieci domenowej) ma zamapowane wyłącznie dyski jemu przypisane. Wiem, że można bawic sie pojedynczo, logować do poszcze?ólnych kont i kazdemu przypisywac konkretne dyski, ale przy 20 userach i 20 kompach to.... Użytkowników założę skryptem i NET USER Ale jak w tym skrypcie zamapowac konkretnemu użytkownikowi konkretny udział? Z NET USE zamapuję u siebie czyli na koncie admina. Wiem, że SteadyState pozwala na izolowanie profili i rózne ustawienia dla nich (jeszcze nie próbowałem), ale chyba nie ma tam opcji mapowania. Może jest inny soft do tego? Wiem, że można poszczególnym uzytkownikom przypisac skrypt do Autostartu, ale czy można zrobić to tak, by nie trzeba było logować się na wszystkie konta po kolei?

Odpowiedzi: 0

michal.k
Dodano:
14.10.2010 23:40:43
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0