mam XP chcę zainstalować 98

Podczas instalacji dochodzę do momentu:

"Ostrzeźenie; jeśli na tym dysku jest OS inny niź DOS to jak bedziesz kontynuować instalacje, moźe on zostać wyłączony"
Mam kontynuować ?
Mam dwa dyski w systemie NFTS – dwie partycje i troche wolnego miejsca na drugim dysku

Odpowiedzi: 3

chce mioeć jednocześnie xp i 98. Za pomocą "źarządzanie dyskami" w panelu "naredzia administracyjne utwodzyłam partycje logiczną(dysk logiczny) nad rugim dysku– gdie miałam wolne miejsce po linuxie ,sformatowałam wolne miejsce w systemie FAT32 i w moim komputerze widzę kolejną ikonę dysku.
Nadal nie wiem jak zainstalować 98 na tej partycji, jak wcześniej wyskakuje mi ostrzeźenie "Ostrzeźenie; jeśli na tym dysku jest OS inny niź DOS to jak bedziesz kontynuować instalacje, moźe on zostać wyłączony". Mam z płyty Experta program Parition Manager,
qlt
Dodano
21.09.2004 17:59:57
Problem w tym, źe bez dodatkowych programów W98 nie zobaczy partycji NTFS. Więc jeźeli chce mieć tylko Win 98 to wypadałoby cały dysk zformatować na FAT32 ;)
Anonymous
Dodano
20.09.2004 13:13:31
Jeźeli w98 ma być obok – pomijam format plików na partycjach – to tu masz opis how to:
http://hslab.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=18
Jeźeli w98 ma zostać jako jedyny , a dane mają pozostać na jednej z partycji to musisz uźyć Partition Magić – wersja 7.0 bła dostępna jako freeware.
Jeźeli zaś na danych Ci nie zlaeźy to uźyj płyty instalatora windows xp – zdejmij partycje i sformatuj je na FAT32, a potem juź normalnie instaluj z płyty z w98.
Rebe
Dodano
20.09.2004 13:12:00
qlt
Dodano:
20.09.2004 13:02:54
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1