Mam Wreszcie LONGHORNA!!

ale mam problem mam wersje 4074 Evaluation Copy i nie chodzi mi dzwiek i nie mam polskich liter czy ktos wie jak sie z tym uporac?? MUZYACZNA TO SOUND BLASTER AUDIO PCI 128 B
    agam o pomoc:( a chia i kt[list=]ra wersja longhorna jest najlepsza ??
[/list]

Odpowiedzi: 14

Rebe:
Najlepsza jest ....finalna.

Zaś co do reszty :
Wstyd – tester Microsoftu i nie potrafi sobie z takimi drobiazgami poradzić :lol:


Taa, jak moźna zrobić taki wstyd własnemu wizerunkowi :cry:
chopper_92
Dodano
23.07.2005 23:54:56
A nie lepiej poczekac na finalną wersję :?:
Nie będziecie miec źadnych problemów :lol:
Daishi
Dodano
30.05.2005 16:28:46
Miałem trochę wcześniejszą wersję Longhorna, i oprócz standardowych sterowników to nic nowego nie szło zainstalować. I z tego powodu ten windows dzialal jak by ktos chcial na P 100 winXP uruchomic. Czekajcie ludziska na FINAL wersje
d00g1
Dodano
03.05.2005 15:43:15
Neo_x:
ludzie.. Wy jestescie jacys chorzy.. ten windows jest po to by go sobie zainstalowac na 10 minut a potem usunac... przeciez wiadomo ze na tym nic nie dziala... i napewno do wersji finalnej nic nie bedzie dzialalo


niemów źe nic, bo jest troche programów które działają : mks_vir, stery do neostrady, ad aware, easy cleaner – reszty nie sprawdzałem :]
Andrew Golota
Dodano
02.05.2005 13:45:45
ludzie.. Wy jestescie jacys chorzy.. ten windows jest po to by go sobie zainstalowac na 10 minut a potem usunac... przeciez wiadomo ze na tym nic nie dziala... i napewno do wersji finalnej nic nie bedzie dzialalo
Neo_x
Dodano
01.05.2005 20:47:49
ludzie.. Wy jestescie jacys chorzy.. ten windows jest po to by go sobie zainstalowac na 10 minut a potem usunac... przeciez wiadomo ze na tym nic nie dziala... i napewno do wersji finalnej nic nie bedzie dzialalo
Neo_x
Dodano
01.05.2005 20:47:49
Janosik:
30% ze sie uda :/ MAM PYTANIE:
Bardzo sie longhorn rozni z wyglądu od xp? i czy jest tam jakis directX zamontowany>>>??? chodzi mi 4074 wersje.
pozdro

Tak longhorn sie bardzo rozni od xp,chociazby pieknym wygladem,chociaz mozna sobie ustawic wyglad z xp ale nie polecam bo jest naprawde na co popatrzyc,tak jest directX.

Acha a co do polskich liter to jak sie z tym uporael ??pomoz mi bo ja nie mam sily,
Andrew Golota
Dodano
29.04.2005 17:15:43
30% ze sie uda :/ MAM PYTANIE:
Bardzo sie longhorn rozni z wyglądu od xp? i czy jest tam jakis directX zamontowany>>>??? chodzi mi 4074 wersje.
pozdro
Janosik
Dodano
29.04.2005 13:22:35
Siemano:
z polskimi literami sie uporałem :) nadal pozostaje kwestia dzwieku. Ale mysle ze moj kolega przyjdzie i mi zrobi bo on jest taki super informatyk wogole lepiej sie zna niz oni wszyscy w M$ i wogole szybko to zrobi bo powiedział "ZE JAK KTOS TESTUJE LONGHORNA TO POWINIEN SIE ZNAC I SAM SOBIE TO ZROBIC" co wy o tym sądzicie?? zrobi mi czy nie ??


Wielki rotfl :lol: :lol: :lol:
90%, źe nie zrobi (10% niepewności, bo nie znam gościa osobiście :D) :D
Mrówek
Dodano
29.04.2005 09:15:21
z polskimi literami sie uporałem :) nadal pozostaje kwestia dzwieku. Ale mysle ze moj kolega przyjdzie i mi zrobi bo on jest taki super informatyk wogole lepiej sie zna niz oni wszyscy w M$ i wogole szybko to zrobi bo powiedział "ZE JAK KTOS TESTUJE LONGHORNA TO POWINIEN SIE ZNAC I SAM SOBIE TO ZROBIC" co wy o tym sądzicie?? zrobi mi czy nie ??
Siemano
Dodano
29.04.2005 02:16:42
z polskimi literami sie uporałem :) nadal pozostaje kwestia dzwieku. Ale mysle ze moj kolega przyjdzie i mi zrobi bo on jest taki super informatyk wogole lepiej sie zna niz oni wszyscy w M$ i wogole szybko to zrobi bo powiedział "ZE JAK KTOS TESTUJE LONGHORNA TO POWINIEN SIE ZNAC I SAM SOBIE TO ZROBIC" co wy o tym sądzicie?? zrobi mi czy nie ??
Siemano
Dodano
29.04.2005 02:16:42
Ukey:
andi18:
...co do jezyka to jest po angielsku ale da sie jeden katalog z xp skopiowac i zamienic katalog w longhormie,niestety niepamietam jaki byl to folder,ale mnie angielski nie przeszkadza:]

Ciekawe czy to prawda. Jesli tak to brawo ale jesli to na tym forum jest kolejny hakierr. Ehh szkoda ze M$ nie szuka Polakow do pracy oni tam sie mecza a tu juz jest rozwiazanie by spolszczyc windowsa ktorego jeszcze oficjalnie nie ma :D


to po pierwsze ja tylko wyczytalem na tym forum ze wystarczy jakis folder zamienic na longhormie,ale zreszta jha sie i tak nie musze w to bawic bo angielski mi nie przeszkadza:][/list]
Andrew Golota
Dodano
28.04.2005 23:48:01
Siemano:
ale mam problem mam wersje 4074 Evaluation Copy i nie chodzi mi dzwiek i nie mam polskich liter czy ktos wie jak sie z tym uporac?? MUZYACZNA TO SOUND BLASTER AUDIO PCI 128 B
    agam o pomoc:( a chia i kt[list=]ra wersja longhorna jest najlepsza ??
[/list]

mam identyczny problem nie da sie zainstalowac zadnych sterow oprocz modemu neostrady,nawet jak sie zainstaluje gg to sie nie uruchamia,szkoda a co do wersji to najlepsza jest 4074 wlasnie taka mam i wiem ze nie da sie na klawiaturze pisac polskich liter ale to jakos przejdzie , co do jezyka to jest po angielsku ale da sie jeden katalog z xp skopiowac i zamienic katalog w longhormie,niestety niepamietam jaki byl to folder,ale mnie angielski nie przeszkadza:]
Andrew Golota
Dodano
28.04.2005 22:27:38
Najlepsza jest ....finalna.

Zaś co do reszty :
Wstyd – tester Microsoftu i nie potrafi sobie z takimi drobiazgami poradzić :lol:
Rebe
Dodano
27.04.2005 09:20:34
Siemano
Dodano:
27.04.2005 09:14:40
Komentarzy:
14
Strona 1 / 1