Mam straszny problem z kontem administratora - błagam o pomoc

Cześć. Mam straszny problem z kontem administratora w Windowsie XP. Do tej pory miałam konto "Administrator", swoje hasło i wszystkie swoje ustawienia. Wczoraj bawiłam się dodawaniem nowych użytkowników. Okazało się, że zanim mogłam dodać nowego użytkownika, musiałam stworzyć drugie konto administratora (nie wiem po co, ale tak system kazał). Stworzyłam i nazwałam je "Administrator2". Dzisiaj rano otwieram komputer a okazuje się, że nie mam dawnego konta "Administrator" i jego WSZYSTKICH ustawień a tylko konto "Administrator2" :(((( Nic nie kasowałam, nie wiem jak to się stało. Błagam pomóżcie przywrócić mi poprzednie konto i wszystkie jego ustawienia, bardzo cieplutko Was proszę, jestem załamana :(((( Sprawdzałam folder Documents and Settings i tam w folderze Administrator są jakby wszystkie dawne ustawienia konta, ale jak włączam Panel Sterowania, Konta użytkowników to mam tylko konto "Administrator2" i żadnego innego. Co robić? :(((( Ania

Odpowiedzi: 1

Uruchomić system w trybie awaryjnym. Zalogować się do swojego konta. Usunąć Administratora2.
XanTyp
Dodano
17.10.2010 15:09:50
ania.kolimska
Dodano:
17.10.2010 12:06:44
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1