Mam problem z grafika 3D

Witam mam duży problem żadną gra w 3d nie chce mi działać nie wiem co mam robić [color=red]sciaglem[/color] ściągnąłem program ati catalyst, po zainstalowaniu wychodzi mi błąd http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img716/7070/warningl.jpg&via=mupload&newlp=1 Nie wiem co mam robić. Zainstalowałem service packa i nic tylko skype zaczął działać. Liczę że mi [color=red]pomorzecie[/color] pomożecie.

Odpowiedzi: 2

Sorry ale jak bys mogl zauwazyc niemiecka klawiatura nie moge robic wielu znakow i o wiele inaczej sie pisze I wielkie dziekuje Slowa same sie zmieniaja jak komputer nie znajduje
sasoriixx
Dodano
28.09.2011 15:46:17
  • XanTyp 29.09.2011 00:40:18

    [quote=sasoriixx]Sorry ale jak bys mogl zauwazyc niemiecka klawiatura[/quote]A po czym mamy to poznać? Po kroku czcionki chyba... #-o

Musisz zainstalować platformę .NET (jest do pobrania jako dodatkowe aktualizacje WU), ponieważ jest wymagana do działania panelu CC. Inna możliwość - to instalacja samych sterowników karty graficznej - bez CC Przy okazji niejako - proszę nie śmiecić postami po cudzych tematach, i na litość boską - przyłóż się i nie kalecz tak języka ojczystego ....
Veers
Dodano
28.09.2011 10:16:36
sasoriixx
Dodano:
28.09.2011 09:36:01
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1