Malutki, łatwy problem z rozmieszczeniem. Proszę, zajrzyjcie. (HTML)

Witam, mój problem polega na tym: Tworzę stronę internetowa, ale natrafiłem na problem już tutaj i bez jego rozwiązania nie chce iść do przodu. Mianowicie robię stronę HTMLem opartą na tabelach. Problem w tym, że pojawiają mi się odstępy ku dołowi (kto wie, może bo bokach tech - ale tego jeszcze nie srpawdzałem). Rozumiecie mnie? - gdy chcę połączyć ze soba dwie pociete grafiki to robi się odstęp. Rozwiązałem sprytnie ten problem ale tylko w logo i stopce, ponieważ ten "odstęp" w tabelce, wypełniłem takim samym zdefiniowanym kolorem jaki ma strona i się ładnie pokryło. Ale tutaj problem występuje nadal gdy robię przyciski po lwej stronie (linki), w prszeglądarce IE jest OK, ale Mozilla i Opera sobie nie radzą. [img]http://img225.imageshack.us/img225/8269/errorxl8.jpg[/img] Widzicie? Moglibyście zaglądnąć do kodu? Ale wg mnie wszystko jest dobrze. Atrybuty cellpading, celspacing itd są ustawione na wartość "0", także brak wszelakich odstępów, wyrówanie jest prawidłowe, "top" ku górze i temu podobne. Co mam zrobić/ustawić by wyglądało to jak należy? Bardzo bym prosił o pomoc, gdyż śpiesze się ze stroną a teraz stoję w miejscu... Nie mam jakiegoś nie wiadomo jak wysokiego doświadczenia HTML, więc proszę was o wyrozumiałośc i tłumaczenie "jak dziecku".

Odpowiedzi: 1

Mam pytania dwa. 1.Z jakim standardem html piszesz stronę? 2. Czy mógłbyś mi wysłać kod, albo całą stronę na maila: kubagabryel@o2.pl_wytnij
craig1991
Dodano
21.08.2008 23:57:43
BUNCH
Dodano:
23.03.2008 22:46:47
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1