Maile z prośbami o sterowniki

Piszę w powaźnej sprawie, ostatnio dosyć często dostaję maile typu:

Karty graficznej GeForce 4 MMX 440,oczywiscie pod system XP albo poprostu nie moge go znalezc.Help!


–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

potrzebuje jakiegos sterownika do zgrywania muzyki na nokie 5510 poniewaz na windowsie xp nie chce dzialac.HELP ME pleaseeee!!:(


–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

To tylko dwa przykłady, choć takich maili są dziesiątki.
Chodzi o to, źe źadna z tych osób nie podaje swojego maila, więc nie ma moźliwości udzielenia pomocy czy wyjaśnien.

Kaźdą osobę która wysyła maila proszę o podawanie swojego maila – dopiero wtedy będę mógł pomóc.

Pomyślcie o tym – to dla was.

Alpin19 – admin Sterowników

Odpowiedzi: 5

alpin19:
Kolejny genialny mail – powiedzcie mi w jaki sposób mam doradzić temu człowiekowi:
drukarki HP DeskJet 690C! kiedy próbowałam zainstalowac do 710C,to mi pojawił sie błąd,ze ten sterownik nie jest zgodny z Winodows XP!!


Co za ludzie piszą takie maile – przecieź prosiłem o podawania maila źebym mógł odpisać, grrrr.
:twisted:


Moze skorzystaj z przycisku "odpowiedz" aby odeslac odpowiedź do nadawcy? Czy potrzebujesz w tresci e–maila, aby Ci napisac z jakiego adresu wychodzi wiadomosc?
adamno
Dodano
02.02.2004 11:28:54
Kolejny genialny mail – powiedzcie mi w jaki sposób mam doradzić temu człowiekowi:
drukarki HP DeskJet 690C! kiedy próbowałam zainstalowac do 710C,to mi pojawił sie błąd,ze ten sterownik nie jest zgodny z Winodows XP!!


Co za ludzie piszą takie maile – przecieź prosiłem o podawania maila źebym mógł odpisać, grrrr.
:twisted:
alpin19
Dodano
31.01.2004 21:00:34
Avatar jest z filmu Final Destination 2 (wielki karambol) :twisted: zmienię go do soboty.
Dzięki za poparcie Pawek

Kuba :shock: :arrow: naprawdę się staramy :roll:
alpin19
Dodano
20.01.2004 19:56:26
Popieram Alpina19.

Kuba – :arrow: staramy się :!: :)

PS. Alpin :?: Cóź to za potworny avatar :?: NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆ... :? 8)
Pawek
Dodano
20.01.2004 19:29:41
Pamietaj, źeby oprucz wysyalnia maili dodawać te sterowniki na strone :–)
Anonymous
Dodano
19.01.2004 21:52:48
alpin19
Dodano:
19.01.2004 19:02:24
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1