MAGIX video deluxe 12 problem z uruchomieniem

Witam Od dłuższego czasu użytkowałem program Magix Video Deluxe 12. Niedawno (3 - 4) miesiące temu musiałem stawiać system i program mi nie był potrzeby. Dzisiaj jednak go zainstalowałem. Instalacja była bezproblemowa. Program nie chce jednak się uruchomić. Po wystartowaniu i częściowym załadowaniu się programu wyskakuje komunikat: This version of VirtualPc not supported. Nie wiem co może być przyczyną takiego komunikatu. Może ktoś z forumowiczów pomoże mi rozwiązać ten problem? Będę wdzięczy. Pracuję na Win XP HE (bieżąco aktualizowany), a program chodził już na tym pececie. Jedną zmianę której dokonałem do dołożenie pamięci, która aktualnie pracuje w systemie Flex memory 2 x po 1 GB + 1 GB. pozdrawiam

Odpowiedzi: 7

Fakt, że program się nie uruchamia, nie musi oznaczać, że występuje błąd. Zapewne jest tak dlatego, że autor tak to przewidział w programie i wykonał. Pisz tam maila i daj znać, gdy przyjdzie odpowiedź.
XanTyp
Dodano
23.03.2010 07:09:49
Niestety, ale w dzienniku błędów nic nie znalazłem. Brak jest jakiejkolwiek informacji dot. uruchamiania tego programu!!!
BLACHA
Dodano
22.03.2010 19:58:13
Ładne mi detale ... to tak jakby powiedzieć że po x latach dajmy na to VW ogłosi koniec wsparcia dla Golfa i zablokuje możliwość uruchamiania wszystkich modeli wyprodukowanych do tej daty ... Ale zboczyliśmy z tematu. Blacha - zajrzyj no do podglądu zdarzeń systemowych i sprawdź czy przypadkiem nie ma tam jakichś dodatkowych informacji. Być może to tylko problem mechanizmu instalatora.
Veers
Dodano
22.03.2010 15:30:59
Chodziło mi o support dla systemu. Czepiasz się detali ;)
XanTyp
Dodano
22.03.2010 15:27:26
Też mi się wydaje to nieco naciąganą teorią ... Na stronie producenta, powyższy komunikat związany jest z brakiem obsługi XP Mode pod Windows 7. Na niemieckim forum też nikt nic nie wie o takim błędzie.... Na twoim miejscu skontaktowałbym się z producentem i opisał problem. Niemniej - zanim to zrobisz - odinstaluj program, przeczyść rejestr i zainstaluj go jeszcze raz. Być może to tylko jakiś babol instalatora.
Veers
Dodano
22.03.2010 08:56:01
Mam przez to rozumieć, że program na który wydałem 150 złotych (dwa, trzy lata temu) mogę wyrzucić na śmietnik? Nie ma żadnego sposobu by go uruchomić?
BLACHA
Dodano
22.03.2010 08:24:05
  • XanTyp 22.03.2010 12:27:55

    [quote=BLACHA]Mam przez to rozumieć, że program na który wydałem 150 złotych (dwa, trzy lata temu) mogę wyrzucić na śmietnik? Nie ma żadnego sposobu by go uruchomić?[/quote]A z Windowsem XP nie będzie podobnie za dwa, trzy lata? To jest tylko jeden program. A cały system? Wydaje mi się, że jednak mam rację, ale napisać do autora nie zawadzi.

  • Veers 22.03.2010 12:39:50

    [quote=XanTyp]....A z Windowsem XP nie będzie podobnie za dwa, trzy lata? [/quote] :wtf: No wybacz XanTyp - ale niby że jak ??? Skąd masz takie informacje ? Pytam, ponieważ jakoś tego nie wyobrażam sobie że za dwa-trzy-a-nawet-10 lat Windows przestanie się uruchamiać.

Program połączył się ze swoim autorem, skąd wróciła informacja, że ta wersja programu nie jest i nie będzie już w żaden sposób wspomagana. Czyli, może to oznaczać, że może też sam program już nie zadziałać. Tak samo jest z przedostatnimi wersjami Apophysisa. Każda następna wersja, która się pojawia, anuluje działanie poprzedniej.
XanTyp
Dodano
21.03.2010 23:16:56
BLACHA
Dodano:
21.03.2010 19:48:58
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1