M2N68-AM SE asus sterowniki problem

Witam, Prosiłbym o pomoc w sprawie instalacji sterowników do płyty głównej. Sterowniki po instalacji automatycznej nie są wykrywane przez system, zaś po ręcznej wyśiwetla się nazwa menedżerze urządzeń nVidia nforce. Niby wszystko ładnie ale po restarcie systemu komputer nie uruchamia się. Prosiłbym o napisanie jakiejś sensnowenj odpowiedzi. Mój system to: Windows vista 32bity home premium KArta graf.Ati radeon HD 4350(512mb) Procek.2.00Mhz AMD atholm 2 rdzenia Płyta głowna:ASUS M2N68-AM SE

Odpowiedzi: 4

Na wstępie jeden: racz używać funkcji EDYTUJ. Drugi zaś - sprawdź czy system uruchamia się w trybie "ostatniej znanej konfiguracji", oraz sprawdź w Menadżerze Urządzeń - jakich urządzeń tak naprawdę brakuje (są zaznaczone na żółto) zaraz po instalacji systemu. Vista naprawdę powinna obsłużyć płytę główną. IMHO jedyne czego powinno ci brakować - to sterowniki od karty grafiki i ewentualnie od karty dźwiękowej oraz urządzeń dodatkowych na pokładzie płyty głównej (karta dźwiękowa itp.). Jeśli tak będzie - to zainstaluj tylko te brakujące urządzenia. Względnie - nie instaluj sterowników tylko uruchom Windows Update.
Veers
Dodano
25.04.2010 15:17:30
Nie macie już pomysłów?
kapiqazwsx
Dodano
25.04.2010 15:01:41
Zapomniałem dodać że ściągałem ze strony producenta i to samo....a jak zakupiłem komputer to był już system vista i było ładnie pięknie...
kapiqazwsx
Dodano
25.04.2010 12:05:50
[quote=kapiqazwsx]... Sterowniki po instalacji automatycznej nie są wykrywane przez system [/quote] Instalacja automatyczna - to ta z dołączonej do płyty głównej płyty ze sterownikami ? Jeśli tak - to raczej nie ma co się dziwić - tylko trzeba ściągnąć sterowniki ze strony producenta płyty głównej i zainstalować. Co prawda dziwi mnie trochę sytuacja , ponieważ płyta główna jest na tyle stara, że Vista powinna ją spokojnie obsługiwać bez instalacji sterowników... (a co za tym idzie - nawet po instalacji sterownika niepasującego do systemu - system powinien się podnieść).
Veers
Dodano
25.04.2010 11:03:34
kapiqazwsx
Dodano:
25.04.2010 01:39:58
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1